Barcelona udolala Leganés. Betis díky gólu z nastavení porazil Gironu | iSport.cz
20. ledna 2019 • 22:35

Barcelona udolala Leganés. Betis díky gólu z nastavení porazil Gironu

Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Fotbalisté Barcelony porazili ve 20. kole La Ligy Leganés 3:1. Za domácí se trefili Dembélé, Suarez a Messi, za hosty vyrovnával na 1:1 Braithwaite. Betis Sevilla díky gólu z penalty v nastavení udolal Gironu 3:2. Výhru zařídil v 94. minutě Sergio Canales.

Barcelona nastoupila bez opor Messiho, Rakitiče a Vidala, přesto se ujala vedení, když centr z levého křídla proměnil Dembélé. Hosté udeřili ve druhé půli, bleskovou akci z pravého křídla zakončil Braithwaite. V 64. minutě přišli na hřiště Messi s Rakitičem a o pár minut šel katalánský celek opět do vedení zásluhou Suáreze. Výhru v nastaveném čase pečetil Messi.

Barcelona oplatila soupeři porážku z prvního vzájemného duelu v tomto ročníku. Leganés patří 14. místo s náskokem dvou bodů na sestupové pásmo.

Betis vstoupil do utkání s Gironou lépe, ve 12. minutě se trefil z přímého kopu exbarcelonský záložník Tello. Hosté ale brankami Garcíi a Doumbii zápas do poločasu otočili. Po přestávce srovnal Loren a obrat dokonal Canales pátým gólem v ligové sezoně.

Villarrealu se v této sezoně vůbec nedaří a ani proti Bilbau nezačali domácí dobře. V 18. minutě si srazil centr z levé strany do vlastní branky obránce Castro. Ve druhém poločase srovnal z přízemního centru Ekambi, pro kterého to byl teprve třetí gól v lize.

"Žlutá ponorka" čeká na ligové vítězství od konce listopadu, kdy porazila Betis 2:1.

FC Barcelona - Leganés 3:1
Branky: 32. Dembélé, 71. Suarez, 90.+2 Messi - 57. Braithwaite.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky