Marcelino ve Valencii skončil, nový kouč má zapojovat mladíky | iSport.cz
11. září 2019 • 21:20

Marcelino ve Valencii skončil, nový kouč má zapojovat mladíky

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
České Budějovice - Plzeň: Do otevřené obrany pronikl Krmenčík a technicky překonal Staňka, 0:1 České Budějovice - Plzeň: Do otevřené obrany pronikl Krmenčík a technicky překonal Staňka, 0:1
Opava - Liberec: Školácká chyba Šroma! Musa ji potrestal, 0:1 Opava - Liberec: Školácká chyba Šroma! Musa ji potrestal, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

U fotbalistů Valencie skončil s okamžitou platností trenér Marcelino. Vedení španělského klubu oznámilo, že s čtyřiapadesátiletým koučem, jenž tým v uplynulé sezoně dovedl do Ligy mistrů, po dvou letech ukončilo spolupráci. Na lavičce ho nahradí bývalý trenér národního týmu do jednadvaceti let Albert Celades."Valencie dnes oznámila Marcelinu Garcíovi Toralovi, že už není trenérem A-týmu," uvedl klub v oficiálním prohlášení. "Klub by mu rád poděkoval za jeho práci a oddanost a přeje mu úspěšnou budoucnost."

Od třiačtyřicetiletého Celadese, který vedl španělskou jednadvacítku do loňského roku, si vedení klubu slibuje lepší spolupráci při zapojování mladých hráčů z juniorky do týmu. Zkušenosti sbíral i jako asistent Julena Lopeteguiho v Realu Madrid.

Marcelino dovedl v minulé sezoně Valencii k triumfu ve Španělském poháru, v Evropské ligy jeho svěřenci došli do semifinále. Po třech kolech aktuálního ročníku španělské ligy má mužstvo na kontě po jedné prohře, remíze a výhře.

Vše o La Lize čtěte ZDE›››

 
5. kolo
Články odjinud


Články odjinud