14. února 2020 • 10:13

Pelé odmítá slova vlastního syna o hanbě a depresi: Mám dobré i horší dny

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Derby? Bez penalty na Haraslína, Tanko ve Zlíně na hraně, říká KR
SESTŘIH: Sparta - Slavia 0:0. Opatrné derby a vyloučený Preciado
VŠECHNA VIDEA ZDE

Legendární brazilský fotbalista Pelé popřel množící se spekulace o jeho horšícím se zdraví. Ty v pondělí ještě rozdmýchal jeho syn Edinho, podle něhož se devětasedmdesátiletý trojnásobný mistr světa utápí v depresích a uzavírá se do izolace.„Děkuji za vaše přání a starosti. Daří se mi dobře,“ uvedl v prohlášení Pelé. „Bude mi 80 let. Mám dobré dny a taky horší dny. To je u lidí mého věku normální,“ konstatoval a popřel, že by se stranil společnosti. „Nevyhýbám se plnění povinností z mého nabitého kalendáře,“ dodal.

Pelé podstoupil v posledních letech řadu operací. Za pomoci lékařů řešil například problémy s prostatou, kyčlí, páteří či močovými kameny.

„Co se týče pohyblivosti, je už velice křehký a to mu působí deprese. Člověk si musí uvědomit, že to byl král a působivá osobnost. A teď může stěží chodit. Stáhl se kvůli tomu hodně do ústraní, zahanbuje ho to,“ řekl v pondělním rozhovoru pro Globoesporte Pelého syn Edinho.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * AC Milán - Slavia v TV * Sparta - Liverpool v TV

Články odjinud


Články odjinud