Fotbalový talent přežil nehodu, při které zahynuli tři lidé | iSport.cz
26. prosince 2009 • 16:47

Fotbalový talent přežil nehodu, při které zahynuli tři lidé

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
VŠECHNA VIDEA ZDE

Argentinský fotbalista Diego Buonanotte přežil s těžkými zraněními autonehodu, při které dnes zahynuli jeho tři spolujezdci. Jednadvacetiletý záložník slavného týmu River Plate vyvázl se zlomeninami pažní a klíční kosti a dalšími úrazy včetně zhmoždění hrudníku.Na klinice San Martín ve Venadu Tuerto lékaři konstatovali, že je mimo nebezpečí ohrožení života, ale zůstane hospitalizován na pozorování. Buonanotte se zranil právě v době, kdy se o něj podle agentury AP zajímal anglický Sunderland.

Podle listu Buenos Aires Herald řídil Buonanotte vůz svého otce, ve kterém s ním seděli tři jeho blízcí přátelé. Podle některých zdrojů se mladíci vraceli z nedalekého městečka Arribeňos, kde strávili noc na diskotéce.

Fotbalista v jednu chvíli ztratil v hustém dešti kontrolu nad řízením a peugeot 307 narazil na straně spolujezdce do stromu. Náraz vymrštil všechny pasažéry s výjimkou řidiče z vozu a cestou do nemocnice svým zraněním podlehli.

Témata:  sport, argentina, buonanotte
 
Články odjinud


Články odjinud