Dukla zuří: Které HOVADO?! Zloděj ukradl míč ze sochy Masopusta | iSport.cz
16. března 2015 • 20:44

Dukla zuří: Které HOVADO?! Zloděj ukradl míč ze sochy Masopusta

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nevídané! Vandalové ukradli maketu fotbalového míče z památné sochy Josefa Masopusta u stadionu Na Julisce, kde držitel Zlatého míče odehrál většinu své fotbalové kariéry. Klub už ale nyní pracuje na tom, aby byl míč opět na svém místě.O krádeži a poničení památné sochy se zjistilo během nedělního utkání Dukly s Plzní. Fanoušci totiž právě kolem památníku Josefa Masopusta prochází při cestě na stadion. Naštěstí samotná socha zůstala v pořádku, a tak jediné, co bude nutné opravit, je odlomený míč.

Klub celou situaci na Twitteru okomentoval slovy: "Tohle udělá jen totální HOVADO! Omlouváme se, ale slušnější výraz jsme nenašli..."

Masopust v roce 1962 pomohl československému výběru ke stříbrným medailím na světovém šampionátu v Chile a ve stejném roce pak získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

 
Články odjinud


Články odjinud