25. května 2016 • 15:52

Skalákův boj o postup naživo! DIGI bude vysílat i druhou anglickou ligu

Autor:
Jiří Skalák slaví svůj premiérový gól v dresu Brightonu
TOP VIDEA
Obránce Liberce Kúdela: Slavia by byla výzva, když dopadne, budu rád Obránce Liberce Kúdela: Slavia by byla výzva, když dopadne, budu rád
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Patříte mezi fanoušky anglického fotbalu? Od nové sezony budete mít možnost sledovat na Nové DIGI TV vedle Premier League či španělské La Ligy i druhou anglickou ligu Sky Bet Championship. DIGI CZ získala vysílací práva k druhé anglické lize pro Českou republiku a také pro Slovensko na 3 sezony počínaje nadcházejícím ročníkem 2016/2017. Celkem z ní uvidí diváci 86 atraktivních zápasů. Soutěž, která nese oficiální označení podle sponzora Sky Bet Championship, bývá označována za „nejvíce soutěživou“ fotbalovou ligu světa.

Ve Sky Bet Championship hraje 24 celků. Své umění tady předvádějí mladí talentovaní hráči a budoucí fotbalové hvězdy. Má i českou stopu. Letos na jaře se v ní prosadil český reprezentant Jiří Skalák, který s týmem Brightonu bohužel neúspěšně bojoval v play off o postup do nejvyšší Premier League.

V příští sezoně se mohou diváci v ČR těšit na exkluzivní fotbalový trojlístek, který neuvidí na žádné jiné televizi – dvě nejvyšší profesionální anglické fotbalové soutěže, Premier League a Sky Bet Championschip a k tomu španělská La Liga s momentálně nejsilnějšími evropskými týmy Realem Madrid, Atletikem Madrid, FC Barcelonou nebo Sevillou, která se vítězně utkala ve finále Evropské ligy s anglickým FC Liverpool.

„Máme dostatek exkluzivního fotbalu k tomu, abychom uvažovali i o spuštění vlastního sportovního kanálu. Ostatně nevylučujeme ani nákup dalších atraktivních sportovních soutěží,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ. „V řešení je více variant, nechte se překvapit, podrobnosti určitě brzy zveřejníme.“ dodává Vladimír Rusnák.  Na Nové DIGI TV budou samozřejmě dále k vidění i zápasy nejvyšších fotbalových soutěží ve Francii, Itálii, Německu či Portugalsku. Prostřednictvím ČT sport pak vybraný úterní zápas Ligy Mistrů včetně finále.  

Aby exkluzivní sportovní nabídku Nové DIGI TV mohlo sledovat co nejvíce diváků, nabídne DIGI CZ vedle satelitního vysílání již brzy i internetovou televizi s pokročilými funkcemi. Program Nové DIGI TV tak bude dostupný divákům, kteří preferují jeho sledování přes internet prostřednictvím set-top boxu, na mobilních zařízeních, chytrých telefonech, tabletech nebo s využitím příslušné aplikace přímo na televizi.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze