3. června 2017 • 10:00

Memoriál Lukáše Přibyla opět v Ďolíčku. Kdo vyhraje Voráčkův dres?

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šestý ročník Memoriálu Lukáše Přibyla se odehraje v úterý 6. června ve vršovickém Ďolíčku. Program charitativní akce začíná už od 11.00, utkání týmu osobností Real Top Praha vs. Los Hokejos přijde na řadu ve 13:00. Výtěžek akce jde na pomoc nemocným dětem.Lukáš Přibyl zemřel v únoru 2012 kvůli vrozené srdeční vadě. Začínal jako reportér ve sportovní redakci České televize, poté se stal mluvčím Sparty a pak přešel do Bohemians 1905, kde vykonával funkci klubového ředitele. V prosinci 2011 se dohodl na návratu do Sparty, jako místopředseda klubu však pracoval jen několik týdnů do svého nečekaného skonu ve 33 letech.

V týmech Real Top Praha a Los Hokejos se představí celá řada hvězd sportovního a kulturního života. Můžete se těšit na hokejisty Jakuba Voráčka, Michaela Frolíka a Ondřeje Pavelce, bývalé slavné fotbalisty Vladimíra Šmicra a Tomáše Ujfalušiho, chybět nebudou ani herci Ivan Trojan či Leoš Noha a další.

Program memoriálu:

- začíná se v 11:00 atrakcemi pro děti a mládež
- od 12:30 autogramiáda osobností
- ve 13:00 fotbalový zápas Real Top Praha vs. Los Hokejos

Celá akce je charitativní a pomůže nemocným dětem.

Vstupné zdarma, děti dostanou zmrzlinu, pitný režim a vstupenky do bazénu pro celou třídu. Škola či dětský domov, který bude mít na akci nejvíce dětí, dostane podepsaný dres Jakuba Voráčka.

Vršovický Ďolíček popáté zavzpomínal na Lukáše Přibyla

480p 360p 240p
Legendy i minutový potlesk. Ďolíček vzpomínal na Lukáše Přibyla

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze