Marián Čišovský zemřel, Limberský a spol. se loučí: Dohlídni tam na Rajtyho s Bizim... | iSport.cz
28. června 2020 • 10:52

Fotbal se loučí s Čišovským. Mrazivě vzpomínal Limberský i Horváth

Autor: jon, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZUJEME | Nedělní ráno je obzvlášť smutné. Po dlouhé nemoci odešel Marián Čišovský, někdejší výborný obránce Viktorie Plzeň. Fotbalové prostředí jeho smrt obrovsky zasáhla, na sociálních sítích přibývají reakce od klubů, hráčů, sportovních osobností i fanoušků. „Čišo, odpočívej v pokoji,“ napsal nejzkušenější hráč Viktorie David Limberský, který po boku Čišovského odehrál mnoho zápasů.„Dnes odešel legendární obránce a fantastický člověk... Dohlídni tam na Rajtyho s Bizim... Naše obrana z roku 2011 byla neuvěřitelná a nemůžu uvěřit, že jsem tu zůstal úplně sám... Upřímnou soustrast rodině #28,“ vzkázal Limberský na Instagramu.

Z jeho slov mrazí, jde o ohromně smutný příběh. Viktoria při první účasti v Lize mistrů na podzim 2011 spoléhala nejvíc na čtveřici Rajtoral, Čišovský, Bystroň, Limberský, společně například nastoupili do zápasu proti slavné Barceloně.

V roce 2017 si Rajtoral a krátce po něm i Bystroň vzali život. Čišovský nastoupil za Viktorii naposledy v roce 2014, od té doby bojoval s nevyléčitelnou nemocí ALS, tedy amyotrofickou laterální sklerózou. O jeho úmrtí informovala plzeňský klub v neděli na Twitteru.

„Nemám jediné minus, které bych o něm mohl říct. Zdrtilo mě to,“ uvedl pro iSport.cz bývalý trenér Viktorie Dušan Uhrin mladší v reakci na úmrtí Mariána Čišovského (†40). Více čtěte zde<<<

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud