11. dubna 2022 • 19:40

Dloubák: Lavimu pauza prospěla, říká Štáfek. Rosický a Berger? Dobří herci

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Chorý měl jít ven, primárně chyba VAR. Zlínská konfrontace se sudím? Mohla padnout ČK
Reprezentace znovu bez Kalvacha. Na jeho místo máme dalších pět, řekl Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před šesti lety v českém fotbale pořádně rozčeřil vody drsným situačním humorem a trefnou satirou, kterou mnozí v domácím prostředí přijali, jiní zase odsoudili. Tentokrát se Vyšehrad vrací jako film, tedy respektive Fylm. Ve čtvrtek 14. dubna jde do kin a před premiérou jsme v novém díle Dloubáku mluvili s hlavními tvůrci seriálu i celovečerního snímku Jakubem Štáfkem a režisérem Martinem Koppem.V čem hlavní postava Julius Lavický (ne)vystihuje fotbalisty a chce ho sám Štáfek vykreslit jako antihrdinu? Jak se projevovalo, že Vyšehrad vadil bývalému vedení FAČR a čím ho nakonec přijali sami fotbalisté třeba včetně Tomáše Rosického? Může Vyšehrad být nevyčerpatelnou tematickou studnicí - i metaforicky pro očistu českého fotbalu? A kdo by byl nejlepší herec z fotbalistů?

O tom všem a celé řadě dalších témat okolo fotbalové popkultury mluví v novém Dloubáku tvůrci filmu Jakub Štáfek a Martin Kopp. Moderuje Martin Vait.

Dloubák je pořad a podcast iSport.cz o nejzajímavějších a nejdůležitějších událostech v českém fotbale a jeho zákulisí. Zasvěceně, v souvislostech, s nadhledem. S redaktory Sportu i odborníky z fotbalového prostředí. Každé pondělí, a po fotbalových Studiích iSport.cz. Všechny díly Dloubáku najedete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích i YouTube deníku Sport.

0:00 V čem Lavi a Vyšehrad změnili český fotbal? Proč vadil Berbrovi?
11:35 Jak se Štáfkovi žije s nálepkou Laviho? A straší fotbalisty jeho vzor, nebo spíš přitahuje? Nakolik je postavený na reálných vzorech? Kdo by byl nejlepší herec z fotbalistů?
20:55 Byl zápas se Slavií jen marketingová kampaň? Jak na to reagoval Vyšehrad?
26:45 Jak by mohl Vyšehrad pomoci očistě českého fotbalu? Bude pokračování a jak se tvoří fotbalový humor?

Jakub Prachař: Jsem přející fanoušek, Slavia to má těžké. Vyšehrad: Fylm předpověděl, co se v českém fotbalu stane
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Kde sledovat los Evropské ligy v TV?

Články odjinud


Články odjinud