28. března 2023 • 11:10

Pohár mládeže FAČR Planeo Cup získal partnerství společnosti Hisense

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zklidněný Vrba z toho vybruslil s přehledem. Co dál s Priskem a Jurečkou?
Dojatý Vácha o Krejčím: Jako fighter Procházka. Vzal štít a kopí, jsem na něho pyšný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohár mládeže FAČR věkových kategorií U8 až U13 s titulárním partnerem PLANEO – získal před jarními finálovými turnaji významné partnerství společnosti Hisense. Zapojení tohoto globálního hráče na trhu se spotřební elektronikou je důležitým projevem podpory, který dokládá rostoucí velikost a význam turnaje v posledních letech.FAST ČR a PLANEO CUP

Pohár mládeže FAČR se pravidelně koná od roku 2013 a pro všechny mládežnické týmy ve věkových kategoriích U8 až U13 je skvělou příležitostí setkávání mladých sportovců a vzájemného porovnání sil.

FAST ČR, a.s., pod který patří i značka PLANEO, se stal titulárním partnerem v jubilejním 10. ročníku turnaje. Letošní 11. ročník PLANEO CUP se může pochlubit rekordní účastí více než 18 000 hráčů a hráček, patřících do 924 týmů z 260 klubů. V podzimní části se odehrálo 232 turnajů napříč celou Českou republikou. Jarní finálová klání dohromady svedou týmy zvučnějších jmen i méně známé „fotbalové trpaslíky“. Pohárový systém hry nabízí šanci na výhru skutečně všem zúčastněným a utkání budou napínavá až do posledního hvizdu rozhodcovské píšťalky.

Hisense a fotbalové mistrovství

Hisense je významným výrobcem domácích spotřebičů a spotřební elektroniky. V současné době je dvojkou na celosvětovém trhu televizorů. K fotbalu má Hisense skutečně blízko – sponzoruje Mistrovství světa ve fotbale a nově se zapojuje i do PLANEO CUPu, který patří k nejvýznamnějším akcím mládežnického fotbalu v České republice. Fotbalové zápasy je tedy možné sledovat na obrazovkách Hisense a současně lze spatřit Hisense na fotbalových stadionech.

„Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit mladé talentované sportovce na jedné z nejvýznamnějších akcí mládežnického fotbalu. Tím spíš, že spojení se sportem, a zvlášť fotbalem, ke značce Hisense bytostně patří. I takto dáváme technologiím smysl,“ říká Markéta Haraldsson, brand manažerka Hisense CZ/SK.

Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě Planeo, pak k novému partnerství dodává: „Jsme moc rádi, že největší fotbalovou událost mládežnického fotbalu s námi budou podporovat i kolegové z Hisense, se kterými nás pojí nejenom dobré obchodní vztahy, ale i láska k fotbalu a chuť podporovat sportovního ducha dětí. Společně pozvedneme úroveň turnaje o další kousek výše a pokusíme se dětem co nejvíce přiblížit opravdovou zápasovou atmosféru, kterou znají z utkání svých fotbalových vzorů.“

Napínavý fotbalový finiš

Finálové turnaje Poháru mládeže FAČR PLANEO CUP budou probíhat napříč celou Českou republikou v termínu od 29. 4. do 4. 6. 2023. Podrobnější informace o turnaji najdete na stránkách www.planeocup.cz, jména postupujících týmu, rozlosování jednotlivých skupin a přesné termíny konání pak na adrese http://planeocup.cz/finalove-turnaje/.

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud