23. listopadu 2022 • 16:03

Do světa Call of Duty Warzone 2.0 už naskočilo 25 milionů hráčů. Jde o rekord celé série

Autor: Michal Maliarov
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Podívejte se na kontroverzní vítězství Borárose proti Medvedovskému na FABRIQ 2
SESTŘIH: Kometa Brno - Vítkovice, 2:1. Brňané srovnali stav série
VŠECHNA VIDEA ZDE

I přes všechny hatery je letošní díl Call of Duty velkým hitem, a to po všech stránkách.Nad letošním dílem akční série Call of Duty visela nemalá očekávání. A nemluvíme tu pouze o samotné kampani i multiplayeru, ale především battle royale odnoži Warzone 2.0, co slibovala fůru novinek a vylepšení. Vypadá to, že tvůrci dostáli slibům, alespoň tedy z hlediska obsahu, jelikož i přes technické chyby a bugy je titul jen pár dní po vydání velkým hitem. 

Activision oznamuje, že se do světa Al Mazrah podívalo přes 25 milionů hráčů během pouhých pěti dnů. To dělá z Modern Warfare 2 největší hru v historii série, minimálně co se týče startu prodeje. 

Call of Duty: Warzone 2.0 Call of Duty: Warzone 2.0Foto CGC

Kromě mnoha inovací samotné herní struktury přinesli tvůrci také velmi chytlavý režim DMZ, který si bere inspiraci z hardcore stříleček Escape from Tarkov či dalších survival záležitostí. Fanouškovská základna tedy bude v následujících měsících pravděpodobně jen narůstat, Activision samozřejmě slibuje pořádný rozjezd herního obchodu i další sezóny obsahu. 

A co vy? Už také pobíháte s kamarády po Al Mazrah?

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud