Radil pomohl Spartaku k ukončení černé šňůry! Bodovali i další dva Češi | iSport.cz

Autor: ČTK, ros
0
Sázkařské tipy: Barca si vyšlápne na Real, West Ham proti City skóruje
Kde jsou Stramaccioniho sparťané? Ristič ve Francii, Čivič až na Camp Nou

Gól Lukáše Radila pomohl hokejistům moskevského Spartaku ukončit v KHL šňůru čtyř porážek. Celek z ruské metropole doma zvítězil 3:1 nad Chabarovskem, za který skóroval Tomáš Zohorna po přihrávce Dominika Mašína.

Zohorna poslal hosty do vedení v 17. minutě a zapsal se do statistik i v druhém utkání, do kterého v sezoně nastoupil. Obránce Mašín si v Kontinentální lize připsal premiérový start a hned v prvním zápase bodoval.

Spartak v druhé třetině otočil stav a v 48. minutě jeho vedení pojistil Radil druhým gólem v ročníku. Třicetiletý český útočník nastoupil po více než dvoutýdenní pauze a dokázal bodovat ve třetím utkání za sebou.

Ufa - Viťaz Podolsk 6:5, Spartak Moskva - Chabarovsk 3:1 (Radil 1+0 - T. Zohorna 1+0, Mašín 0+1).