Velkorysé gesto Nylandera! Fanouškům zaplatí přešití čísla na dresu | iSport.cz
17. července 2019 • 16:50

Velkorysé gesto Nylandera! Fanouškům zaplatí přešití čísla na dresu

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Sparta - Baník: Hašek po krásné kombinaci otevírá skóre, domácí vedou 1:0! Sparta - Baník: Hašek po krásné kombinaci otevírá skóre, domácí vedou 1:0!
Opava - Zlín: Zavadil se sápal na sudího, během pár sekund inkasoval dvě žluté karty a byl vyloučen! Opava - Zlín: Zavadil se sápal na sudího, během pár sekund inkasoval dvě žluté karty a byl vyloučen!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník William Nylander bude v příští sezoně NHL nastupovat s číslem 88, a aby fanoušci Toronta nemuseli kupovat nové dresy, rozhodl se jim zaplatit nový potisk nebo přešití starých čísel. Třiadvacetiletý švédský hokejista dosud za Maple Leafs nastupoval s čísly 39 a 29."Výměna. Co bylo staré, je zase nové," napsal na sociální síti Nylander, který s osmaosmdesátkou hrál už během působení ve švédském celku MODO.

Nejproduktivnější hráč letošního mistrovství světa příznivcům Toronta vzkázal, že nový potisk v ceně 65 dolarů i případné přešití za 100 dolarů za ně zaplatí. Fanoušci jen musí donést dresy do určené prodejny.

¨

 

MS v basketbale, Velká pardubická

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)Program - kdy hrají Češi? Česko - USA ONLINE

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. října 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud