Šulák se vrací do Finska. Po konci v Čerepovci dohraje sezonu v KooKoo | iSport.cz
24. listopadu 2019 • 15:59

Šulák se vrací do Finska. Po konci v Čerepovci dohraje sezonu v KooKoo

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový obránce Libor Šulák bude po předčasném konci angažmá v Čerepovci působit ve finském týmu KooKoo Kouvola. Podle klubového webu se pětadvacetiletý bek v novém působišti domluvil na smlouvě do konce sezony."Libor výrazně posílí náš tým. Jedná se o všestranného bruslivého ofenzivního obránce," řekl sportovní ředitel Jarno Kultanen. Účastník dvou světových šampionátů ve Finsku již hrál, v sezoně 2017/18 působil v Lahti.

Následně odchovanec Pelhřimova zamířil do NHL, kde se snažil prosadit do kádru Detroitu. V elitní světové lize ale odehrál jen šest zápasů, většinu sezony strávil v nižší AHL.

Letos se rozhodl vrátit do Evropy a dohodl se na spolupráci s Čerepovcem, v KHL ale po 19 zápasech skončil. Pokračovat bude v aktuálně pátém celku finské ligy.

 
Články odjinud