Komplikace pro dvacítku! Češi přišli před USA o jedničku Dostála i útočníka | iSport.cz
Květoslav Šimek
30. prosince 2019 • 11:35

Komplikace pro dvacítku! Češi přišli před USA o jedničku Dostála i útočníka

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
Pro koho bude Čelůstka konkurencí a dává jeho návrat smysl?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českou bránu dnes bude proti Američanům (19) na mistrovství světa do 20 let v Ostravě hájit Lukáš Pařík. Jednička Lukáš Dostál je zdravotně indisponován, hrát nemůže centr Jan Šír. „Oba mají zdravotní potíže,“ informoval asistent trenéra Aleš Krátoška.Oba marodi na dopoledním rozbruslení chyběli. „V brance nastoupí Lukáš Pařík, záda mu bude krýt Nick Malík,“ řekl Krátoška pro hokej.cz. „Všichni tři naši gólmani jsou velice kvalitní. Tahle situace nastala, myslím, že Pařík s Malíkem to zvládnou.“

Co přesně české reprezentanty trápí, nechtěli trenéři rozebírat. „Nechceme prozrazovat. Uvidíme, jak se to vyvrbí, podle toho budeme reagovat dál.“ Dostálův návrat do brány proti Kanadě zcela vyloučený není.

Ke změnám dojde i ve složení útoků. „Tím, že nám vypadl Jan Šír, což je centr, je sestava postavená se třemi středními útočníky a se čtyřmi dvojicemi křídel,“ říkal Krátoška. Na české soupisce je ještě jedno volné místo, ale to zatím trenéři nedoplnili. „Určitě jsme probírali všechny varianty, které jsou možné. Nicméně jsme se rozhodli, že budeme reagovat až po zápase s Amerikou. Podle zdravotního stavu hráčů, kteří dnes nemohou nastoupit,“ dodal Krátoška.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud