Vstupenky čtvrtfinále mistrovství světa! K dispozici jsou ještě stovky lístků | iSport.cz
1. ledna 2020 • 20:50

Přijďte na čtvrtfinále mistrovství světa! K dispozici jsou ještě stovky lístků

Autor: ok
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RENTGEN: Stanciu ožil. Kolik šancí vytvoří parťákům s Jabloncem?
LIGA NARUBY JE ZPĚT: Drobný jako Higuita, Kotal bručel pod rouškou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořadatelé juniorského mistrovství světa v Ostravě a Třinci uvolnili do prodeje poslední zbytky vstupenek. Aktuálně nejsou dostupné vstupenky na semifinále, zápasy o bronz a finále, po skončení čtvrtfinálových soubojů se však v prodeji objeví. Lístky na čtvrtfinálové zápasy, které jsou na programu ve čtvrtek 2. ledna v obou městech však stále jsou. Kromě utkání Čechů se Švédy jsou k dispozici lístky na všechna tři zbylá utkání.Celkem deset duelů z dvaceti bylo vyprodáno, do konce kalendářního roku shlédlo utkání juniorského šampionátu v Ostravar aréně a Werk areně celkem 112 446 diváků. „Zájem příznivců hokeje o šampionát nás nesmírně těší. Svátek juniorského hokeje má vynikající kulisu a věříme, že i zápasy v play off všechny fanoušky nadchnou. Do čtvrtfinále se probojovali všichni největší favorité, takže boje o medaile budou dramatické,“ věří Markéta Šterbová, generální sekretářka organizačního výboru.

Pro zájemce o vstupenky na šampionát má dobrou zprávu. Organizátoři uvolnili do prodeje poslední vstupenky na závěrečné tři hrací dny turnaje. Aktuálně jsou k dispozici vstupenky na čtvrtfinálová utkání, která jsou v plánu 2. ledna v Ostravě i Třinci. Jejich jednotná cena je 290 korun.

Nick Malík v akci proti Kanadě
Nick Malík v akci proti Kanadě

Vzhledem k velkému zájmu fanoušků o utkání domácího týmu rychle zmizely lístky na čtvrtfinále mezi Českem a Švédskem. Výrazně větší počet uvolnili organizátoři pro všechna další čtvrtfinále. „Pro každé čtvrtfinále v Třinci, kde se v souboji o postup do semifinále představí silné týmy Ruska a USA, šlo do prodeje více než tisíc vstupenek. Věříme, že atraktivní souboje přitáhnou diváky do hlediště,“ dodala Štěrbová. „Vstupenky na čtvrtfinále Kanada - Slovensko jsou k dispozici v řádu stovek.“

Aktuálně nejsou dostupné vstupenky na semifinále a zápasy o bronz a finále, po skončení čtvrtfinálových soubojů se však v prodeji objeví.

Čtvrtfinálové zápasy - 2. ledna:

Třinec
12.30 Švýcarsko - Rusko,
17.30 USA - Finsko.

Ostrava
15.00 Kanada - Slovensko,
20.00 Švédsko - Česká republika.

Zápasy o záchranu:

Ostrava
2. ledna (10.00),
4. ledna (11.00),
případně 5. ledna (11.00) Německo - Kazachstán.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2020 zrušeno

Mistrovství světa v hokeji se mělo konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Kvůli šíření koronoviru však IIHF šampionát 21. března zrušila. Český tým měl odehrát základní skupinu A v Lausanne, kde by se postupně střetl se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem. Příští MS v hokeji proběhne od 7. května 2021 v Minsku a Rize.

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud