MS v hokeji 2018 | ANALÝZA: Smrtící zbraně USA. Pozor na praváky a Kanea! Jak uspět? | iSport.cz
17. května 2018 • 12:25

ANALÝZA: Smrtící zbraně USA. Pozor na praváky a Kanea! Jak uspět?

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
ANKETA o Serii A: Kdo z favoritů získá titul a bude hrát Schick? ANKETA o Serii A: Kdo z favoritů získá titul a bude hrát Schick?
LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šampionát v Dánsku nakopl výběr USA ve velkém stylu. Porazil Kanadu, vítězil. Ale porážka 2:6 s Finskem ho odsunula na druhé místo a poslala ve čtvrtfinále na Česko (16:15, ONLINE ZDE>>>). „Tam neunesli průběh a vývoj utkání. Ale na turnaji ukázali velkou sílu v prvních dvou formacích, jednu táhnou Atkinson a Kane, druhou Larkin s Gaudreauem. Obrovskou zbraní jsou přesilovky s úspěšností 40 procent,“ říká trenér Miloš Říha mladší. Hru USA v početní převaze pro deník Sport rozebral.Přesilovky? Tři praváci a Kane, na ně pozor!


PŘESILOVKA ČÍSLO 1:


PRAVÁCI A KANE

Přesilovka USA číslo 1 - tři praváci a Kane

Přesilovka USA číslo 1 - druhá varianta zakončení

Miloš Říha ml.: „V první přesilovkové formaci hrají tři praváci na levé straně (1, 2, 3). Jejich snahou je hrát v pohybu a neustále mají možnost se křížit ve dvojicích. Na vrcholu hraje nejčastěji obránce Charlie McAvoy (3), ale i on někdy sjíždí do střelecké pozice na levém kruhu nebo níž. Před brankou hraje clonu Anders Lee (4) a napravo operuje Patrick Kane (5). V tomto případě zakončuje, pokud však přejde do role nahrávače, má možnost využívat všechny tři pravoruké hráče na levé straně, případně i na střelu bez přípravy. Tím, že jsou hráči na levé straně v pohybu, je pak možnost přihrávky od Kanea velmi efektivní, on je hráč který má cit pro nahrávku a vynikající čtení hry, umí většinou využít nejlépe postaveného spoluhráče při přesilovce.“

CHYTRÝ McAVOY

Přesilovka USA číslo 1 - chytrý obránce McAvoy

Miloš Říha ml.: „Charlie McAvoy je výjimečný obránce. Snaží se hrát přesilové hry ale i přesilové situace v pohybu a neustále se snaží hledat volné prostory a koridory. Kane má pak snadnější možnost pro finální přihrávku, která míří na něj.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze