MS v hokeji 2019 | Hokejové MS klepe na dveře! Nenech si ujít svůj podíl z 2 000 000 Kč | iSport.cz
9. května 2019 • 00:00

Hokejové MS klepe na dveře! Nenech si ujít svůj podíl z 2 000 000 Kč

Prezentace klienta
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nečekaná erotika na tribunách a dýmovnice jsou zpátky!
Sparťanské legendy přišly popřát Jiřímu Novotnému k padesátinám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový svátek roku opět poblázní celou republiku. 10. května vypukne na Slovensku již 83. mistrovství světa v ledním hokeji a celý turnaj přináší spoustu otázek. Získají Češi po sedmi letech cenný kov? Obhájí Švédsko titul a vybojuje zlatý hattrick? Uvidíme opět překvapivého finalistu? Odpovědi na tyto i další otázky budeme znát 26.5., do té doby si ale můžeme vychutnávat napínavé okamžiky.Každý zápas má své kouzlo. Své o tom vědí i sázkaři, kterých každoročně na velké sportovní akce přibývá. Někteří si jen chtějí zvýšit napětí ze hry, jiní se chtějí svést na vlně úspěchu národního týmu.

Sazkabet si připravil pro všechny, kteří si vsadí každý hrací den mistrovství světa alespoň 200 korun v minimálním kurzu 1.15, extra bank v hodnotě 2 000 000 Kč.

Tato oblíbená akce se jmenuje Maraton sázek.

Na stránkách Sazkabetu se objevuje již potřinácté a každý, kdo dokončil všech 12 předchozích kol, si odnesl již 8 154 Kč. Sazkabet navíc garantuje 500 Kč.

Navíc bonus až 5500 Kč pro nové hráče

Od 1. května do konce hokejového mistrovství si každý nově registrovaný hráč na Sazkabetu odnese 500 Kč na ruku a vstupní bonus až 5000 Kč. Jak na to se dozvíte zde.

 

MS v hokeji 2020 zrušeno

Mistrovství světa v hokeji se mělo konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Kvůli šíření koronoviru však IIHF šampionát 21. března zrušila. Český tým měl odehrát základní skupinu A v Lausanne, kde by se postupně střetl se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem. Příští MS v hokeji proběhne od 7. května 2021 v Minsku a Rize.

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Skupina B
Články odjinud