MS hokej 2021 | Česká NOMINACE na šampionát podle Sportu: Kdo neprojde škrty? | iSport.cz
Miroslav Horák
15. května 2021 • 04:50

Česká NOMINACE na šampionát podle Sportu: Kdo neprojde škrty?

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
EURO 2021: Suchopárek se viděl v Hummelsovi a žasl nad Mbappém
EURO 2021: Pařížské předměstí zásobuje reprezentaci. Náhoda?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do oznámení nominace pro světový šampionát zbývá už jen pár hodin. Po dnešní odpolední partii s Ruskem (15) v rámci pražských Czech Hockey Games kouč Filip Pešán naposledy vezme tužku a definitivně proškrtá širokou soupisku. Ve večerním speciálu do Rigy mu zůstane na palubě 27, maximálně 28 hráčů. Kdo neprojde finálním zužováním? Deník Sport se do toho pustil s předstihem a nabízí konečný produkt pro lotyšskou misi, při níž se půjde za medailí. Přímo a bez kličkování. Všechna jména najdete v zamčené části článku.Je to téměř měsíc, co se začala skládat hokejová rodina, jež se pokusí uzavřít dlouhou sezonu šestý červnový den. V termínu, kdy se v Rize hraje o medaile. Vzhledem ke kvalitě českého kádru a tomu, jaké výběry sestavily například zámořské týmy, jsou akcie Pešánovy družiny vysoké. Níž než k medailím nemohou mířit. Rovnou, upřímně a bez alibi, podniká se útok za medailí!

Ale popořádku.

V brankovišti je vše vyřešeno. Poté, co ze San Jose přišla omluvenka od Josefa Kořenáře, lépe řečeno zamítavé stanovisko Sharks, rázem se rozšířil úsměv ve tváři Petra Kváči. Liberecký brankář měl v tu chvíli jistotu nominace. A spolu s ním i exliberecký Roman Will. Ti budou krýt záda jasné jedničce Šimonu Hrubcovi, novopečenému šampionovi KHL.

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
2

Mistrovství světa v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji 2021 se koná od 21. května do 6. června v Rize. Český tým skončil v základní skupině A třetí a ve čtvrtfinále se utkal s Finsko. Po prohře 0:1 Češi skončili na konečném 7. místě. Turnaj ovládli po výhře 3:2 po prodloužení ve finále Kanaďané.
Výsledky Pavouk Play off Kanadské bodování Statistiky brankářů Soupiska Stadiony Hokej v TV

Euro Hockey Tour

České hokejové hry Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Hokej dnes * Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play-off
Články odjinud


Články odjinud