Miroslav Horák
15. května 2021 • 04:50

Česká NOMINACE na šampionát podle Sportu: Kdo neprojde škrty?

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 2:2. Nečekaná ztráta i po Zimově minele. Bod z drtivého finiše
Slavia - Olomouc: Chytil dotlačil míč do sítě - 2:2. Nebyl ale před tím Bořil v ofsajdu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do oznámení nominace pro světový šampionát zbývá už jen pár hodin. Po dnešní odpolední partii s Ruskem (15) v rámci pražských Czech Hockey Games kouč Filip Pešán naposledy vezme tužku a definitivně proškrtá širokou soupisku. Ve večerním speciálu do Rigy mu zůstane na palubě 27, maximálně 28 hráčů. Kdo neprojde finálním zužováním? Deník Sport se do toho pustil s předstihem a nabízí konečný produkt pro lotyšskou misi, při níž se půjde za medailí. Přímo a bez kličkování. Všechna jména najdete v zamčené části článku.Je to téměř měsíc, co se začala skládat hokejová rodina, jež se pokusí uzavřít dlouhou sezonu šestý červnový den. V termínu, kdy se v Rize hraje o medaile. Vzhledem ke kvalitě českého kádru a tomu, jaké výběry sestavily například zámořské týmy, jsou akcie Pešánovy družiny vysoké. Níž než k medailím nemohou mířit. Rovnou, upřímně a bez alibi, podniká se útok za medailí!

Ale popořádku.

V brankovišti je vše vyřešeno. Poté, co ze San Jose přišla omluvenka od Josefa Kořenáře, lépe řečeno zamítavé stanovisko Sharks, rázem se rozšířil úsměv ve tváři Petra Kváči. Liberecký brankář měl v tu chvíli jistotu nominace. A spolu s ním i exliberecký Roman Will. Ti budou krýt záda jasné jedničce Šimonu Hrubcovi, novopečenému šampionovi KHL.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
2

Mistrovství světa v hokeji 2024 ONLINE

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.

Hokej dnes * Spengler Cup * MS v hokeji žen

Play-off
Články odjinud


Články odjinud