8. září 2016 • 20:49

Komplikace pro Česko. S Ruskem nedohrál Sobotka, poranil si rameno

Autor: ,
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Vladimír Sobotka se zranil v polovině úvodního přípravného utkání českých hokejistů na Světový pohár v Petrohradu proti Rusku po úderu do pravého ramena odjel na vyšetření do nemocnice. Centr čtvrté formace týmu trenéra Josefa Jandače odstoupil po zákroku obránce Nikity Zajceva z ledu a do hry se už nevrátil."Vladimír Sobotka inkasoval úder do ramena a odjel na vyšetření," řekl novinářům tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.

Sobotka do té doby strávil na ledě osm minut a 16 vteřin a ve čtvrté minutě přihrál na úvodní gól utkání Michalu Kempnému.

Zprávy bezprostředně po zápase, který Česko prohrálo 3:4, zní vcelku optimisticky. "Sobotka utrpěl zranění v horní polovině těla. Nic nemá zlomené, zůstává s týmem. Víc informací poskytneme v sobotu," uvedl po utkání český trenér Josef Jandač.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze