Miroslav Horák
Premium
22. září 2023 • 04:55

Rulík o Zachovi a jeho omluvenkách: Je to záhadné, chci s ním mluvit

Vstoupit do diskuse
2
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Štěpánek měl být za surovou hru na Haraslína vyloučen, říká KR. Co penalta na Oscara?
Havlíkova desítka! Podívejte se na všechna torpéda sezony nečekaného lídra střelců
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zavánělo symbolikou, že jedním z mála hráčů NHL, kteří nedorazili na srpnový sraz s trenéry reprezentace, byl Pavel Zacha. Měl daný program, po svatbě se přesunul zpět domů za oceán k přípravě na sezonu Bostonu. Klíčová je jiná věc: vyčistit vzduch a najít cestu, jak útočníka obléknout do repre dresu. Tak, aby upřímně chtěly obě strany. Hráč i vedení národního týmu, které na jaře sestaví soubor vyvolených pro mistrovství světa v Praze. „Přijde mi to trochu záhadné,“ zamýšlí se nad častými omluvenkami hráče kouč Radim Rulík.Hlavně Petr Nedvěd se s ním natrápil. Od Pavla Zachy generální manažer reprezentace dostával v rozehraném ročníku přísliby účasti na šampionátech, ale na konci sezony se k nim neměl. Jednu omluvenku by pochopil, jejich seriál nikoli. Nyní spřádá „nájezd“ na 26letého útočníka, jemuž v NHL rok od roku stoupá renomé, kouč Radim Rulík. „V prvé řadě s Pavlem musím mluvit. Navázat s ním kontakt a komunikaci je ze všeho nejdůležitější,“ sděluje Sportu.

To, že Zachu neviděl na nedávném mítinku v berounském golfovém resortu, bere bez námitek. „Pavel měl krátce po svatbě a už odletěl do zámoří. Věřil jsem, že tady ještě bude, ale bohužel to nevyšlo. Jeho program respektuji,“ pronáší Rulík s tím, že jej nemíní telefonicky bombardovat během začínajících kempů v NHL.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
2

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.

Hokej dnes * Hokejová Liga mistrů * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud