Zlín se odvolal proti pokutě za Murína | iSport.cz
Michal Koštuřík
9. října 2008 • 15:12

Zlín se odvolal proti pokutě za Murína

Igor Murín
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úplné „zproštění viny“ žádá klub RI Okna Zlín ve svém odvolání proti pokutě 250 000 korun, kterou dostal za údajné provinění brankáře Igora Murína při přeměření výstroje po utkání prvního kola v Plzni.Gólman se prý dostavil k pozápasové kontrole bez přídavného chrániče kolen, se kterým chytal. „S Igorem jsem se o tom bavil. Ten chránič samozřejmě měl. Ale když stál, nebyl vidět. Rozhodčí si jej tudíž nevšimli. Málkovi čouhal nad betony, a proto mu jej přeměřili,“ uvedl generální manažer Miroslav Michalovský. „Skutková podstata činu nebyla podle nás naplněna,“ zavtipkoval.
Zlínští jsou přesvědčeni, že se jejich brankář ničím neprovinil. Proto dnes odesílají odvolání k odvolací komisi. Její součástí je Murínovo čestné prohlášení.

„Vycházíme hlavně ze zápisu o utkání, podle kterého prošli naši brankáři přeměřením bez úhony. Až další den začali mít Plzeňští nějaké námitky,“ popsal Michalovský, který s udělením vysoké pokuty nesouhlasí.

„Chápeme, že Murín působí na některé lidi jako rudý hadr na býka. Ale přece nelze dělat taková nesmyslná gesta,“ komentoval mastnou pokutu.

Témata:  sport, hokej, murín, Zlín
5.kolo
Články odjinud


Články odjinud