18. března 2010 • 04:00

Nedvěd házel z auta lahve po lidech. A trest žádný

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohání se v červeném ferrari, porušuje předpisy kde může, ale tresty nedostává! Liberecký hokejista Petr Nedvěd (38), který má za sebou téměř tisíc zápasů a na bankovním kontě uloženo několik milionů, si na silnicích dělá, co chce.Blesk.cz

Neurvalé chování přerostlo v agresi! Slavný hokejista si zřejmě myslí, že mu patří svět a při řízení se mu každý bude klidit z cesty.

Jenže závažným způsobem porušuje pravidla silničního provozu.

Své o tom ví i vystrašená řidička, která po incidentu na dálnici byla v šoku. „Jela jsem 130 km/h a neměla kam uhnout, protože jsem předjížděla kamion. Nedvěd musel zpomalit, což se mu vůbec nelíbilo. Choval se šíleně a neustále mě problikával,“ popsala dramatickou situaci Taťána Welchová.

„Když jsem se konečně zařadila do pravého pruhu, dojel mě, přibrzdil, stáhl okénko, házel po mně PET lahve a špunty od nich.“ Nebezpečné momenty ihned oznámila na policii, která se případem zabývala více než rok. Nedvěd nejprve uvedl, že sportovní auto vůbec neřídil a že ho půjčil bratrovi Jaroslavovi (také hokejista).

Petr NedvědPetr Nedvěd


Když mu pak začalo téct do bot, protože nemluvil pravdu, zcela svoji výpověď otočil. „Řekl, že asi zrovna uklízel ve voze, když jsme náhodou projížděli kolem. Nakonec vyvázl jen s malou pokutou,“ kroutila hlavou Welchová.

Když libereckého útočníka Blesk včera oslovil, o případu vůbec nechtěl mluvit. „Nebudu to komentovat,“ koktal do telefonu.

Případ už je totiž dávno promlčený, i když správní orgán měl na jeho vyřízení celý rok. Důvod je jednoduchý. Stačí se dvanáct měsíců omlouvat, a pokud to referent akceptuje, nemá hříšník problémy.

„Odmítáme, že jsme něco udělali špatně. Řídili jsme se zákonem,“ řekl mluvčí pražského magistrátu Jiří Wolf.

Vrcholem jeho deliktů byla situace v červenci 2006, kdy podle serveru iDNES ohrožoval řidičku na dálnici D1. Při jízdě na ni házel PET lahve a sprostě jí nadával.

Petr Nedvěd
Petr Nedvěd


MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, hokej, extraliga, nedvěd, auto
 Klasická verze
Mobilní verze