Holaň: Tak dlouho bez gólu? To nepamatuji | iSport.cz
29. října 2010 • 22:31

Holaň: Tak dlouho bez gólu? To nepamatuji

Autor: ČTK
Holaň začal v novém působišti porážkou
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mise hokejového trenéra Miloše Holaně zatím v Mladé Boleslavi nenastartovala kýžený obrat k lepšímu. Středočeský celek prohrál počtvrté v řadě bez vstřelené branky a nelichotivou sérii natáhl už na nevídaných 270 minut.Holaně, který je v nové funkci oficiálně teprve druhý den, čeká v novém působišti spousta práce. Při své mladoboleslavské premiéře prohrál v Třinci 0:4.

"Ten zápas se pro nás mohl vyvíjet lépe, ale na začátku jsme nevyužili přesilovku a pak přišla spousta zbytečných vyloučení. Sice jsme kombinovali, ale gól jsme vstřelit nedokázali," shrnul své dojmy z prvního utkání.

Střelecký zmar Mladé Boleslavi dosahuje vrcholu. Tým už deset dnů neví, co je to dát v extraligovém utkání gól. Ani Holaň z vlastní zkušenosti nic podobného nepamatuje.

"Na nic takového si nevzpomínám. Když jsem já ještě hrával a byl na ledě, tak nic podobného se ani stát nemohlo," vyloudil úsměv na tváři. "Ale zpětně jsem to ještě nijak nesledoval, nebyl na to čas. Do poslední chvíle jsem se zajímal o Spartu," dodal vážným tónem.Odvolaný lodivod Sparty, který musel paradoxně odejít po úterním vítězství 2:0 právě na ledě Mladé Boleslavi, zatím za pochodu rozpoznává specifika nového angažmá.

"Je to všechno strašně rychlé, zatím jsem neměl čas dělat nějaké rozsáhlé analýzy. K mužstvu jsme přišel teprve včera," upozornil Holaň.

Svou naději proto upíná k desetidenní reprezentační přestávce, která přijde v úvodu listopadu. Před ní ale Bruslařský klub čekají ještě čtyři duely."V reprezentační pauze bude dost času zapracovat na nějakých změnách. I já musím nejdříve všechny hráče trochu poznat, chci si nimi i promluvit. Chci, abychom ze současné situace našli východisko společnými silami. A nečekáme, že to půjde jako mávnutím kouzelného proutku," řekl Holaň.

Přesto věří, že současné neúspěchy Mladé Boleslavi jsou jen přechodný stav. Podle něj je v mužstvu kvalitní potenciál.

"To mužstvo je hodně bojovné a na tom se dá stavět. Je třeba si uvědomit, že chybí i několik zraněných hráčů. Jeden celý útok a to je dost. Až se vrátí, věřím, že si to sedne a zvedneme se," prohlásil Holaň, kterému dnes v Třinci scházeli zranění Peter Fabuš, Michal Macho a Lukáš Pabiška.

Témata:  sport, hokej, boleslav, holaň
 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

11. kolo
Články odjinud


Články odjinud