8. dubna 2023 • 21:15

Auuu! Rána jako z děla trefila Pavlíka přímo do ucha. Hned si ho brali doktoři

Autor: mir
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Startuje F1! Hamiltonův poslední tanec v Mercedesu, Verstappen zas na "max"?
Génius Lauko. Famózní přihrávkou zpoza branky přihrál spoluhráči na gól proti Vegas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byla to rána jako z kanónu. Jakub Stehlík na modré napřáhl a obětavě clonící Filip Pavlík to schytal. Takovou pecku by se vám nechtělo chytat v plné brankářské výzbroji. Natož na tuhle pumelici nastavit ucho… Bohužel se tak stalo při semifinálovém duelu Mountfieldu HK s Vítkovicemi (4:2).Filip Pavlík, jenž je sám proslulý mimořádnou schopností pálit rychle, v mžiku zahodil helmu i rukavice a chytal se za postižené místo. Vstřebával děsnou bolest a nehýbal se. Krušný a veskrze nepříjemný moment pro hradeckého obránce.

Během vteřiny vyprodaná aréna ztichla, spoluhráči okamžitě mávali na klubového doktora, aby dorazil na plochu. Pomoc přišla záhy. Asi po minutě se Pavlík zvedl a za aplausu publika zvolna zamířil do tunelu mezi střídačkami, kde si jej vzali do péče odborníci. Aby toho nebylo málo, po 12 sekundách hosté srovnali na 2:2…

Pavlík už se na led zpátky nevrátil, přesto slavil. Byť vítězný gól Patrika Miškáře i pojistku jmenovce Radovana Pavlíka neviděl, jen zaslechl. Vše nakonec dopadlo dobře, zranění by nemělo být vážnějšího rázu. „Myslím si, že bude v pohodě,“ potvrzoval po utkání Miškář, jenž měl čerstvé zprávy o Pavlíkově stavu. „Nevím, jestli tu ránu viděl, nebo ne, ale nějak se tam otočil, dostal to přímo do ucha. Měl by však být v pořádku. Možná teď nebude chvíli slyšet, ale vidět bude,“ pousmál se.

V plánech na nedělní start Pavlík kouči Tomáši Martincovi nechybí. „Je v pořádku. Jsem přesvědčený, že bude hrát,“ zmínil se spokojený šéf hradecké střídačky.

SESTŘIH: Mountfield HK - Vítkovice 4:2. Hradec je blízko finále, opět rozhodl Miškář
Video se připravuje ...

Mountfield HK Vše o klubu ZDE

Góly

Domácí: 09:50. Okuliar, 17:52. McCormack, 55:53. Miškář, 59:14. R. Pavlík

Hosté: 19:49. Kalus, 50:35. Krieger

Sestavy

Domácí: Machovský (Kiviaho) – McCormack, Jank, Blain (A), Kalina, F. Pavlík (A), Rosandić, Marcel – Werek, Miškář, Eberle – Kev. Klíma, Lalancette, Perret – Okuliar, Zachar, R. Pavlík – Smoleňák (C), Štohanzl, Pilař.

Hosté: Stezka (Klimeš) – Grman, Mikuš, Raskob, Koch, J. Stehlík, Gewiese, L. Kovář – Mueller (A), Krieger, Bukarts – Lakatoš (C), Chlán, Fridrich – Kalus, Dej, Dočekal – Jarůšek, Kotala, L. Krenželok (A).

Rozhodčí

Hradil, Stano – Lederer, Ondráček

Stadion

ČPP Aréna, Hradec Králové

Návštěva

6 890 (vyprodáno) diváků

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud