Plzeň žene tři hráče Komety před komisi. Nebojíme se, reaguje Brno | iSport.cz
Jiří Punčochář
1. dubna 2012 • 14:00

Plzeň žene tři hráče Komety před komisi. Nebojíme se, reaguje Brno

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Sobotní vyhrocený čtvrtý zápas semifinále hokejové extraligy mezi Kometou Brno a Plzní (2:3) má ještě jednu velice zajímavou dohru. Vedení Plzně poslalo disciplinární komisi podnět k posouzení tří zákroků brněnských hráčů a navrhuje prozkoumat, zda za ně lze uložit dodatečný disciplinární postih.Jde o zákroky Jozefa Kováčika, Radima Bičánka a Jakuba Koreise. Prvně dva jmenovaní si za svoje oplácení odseděli v zápase dvě trestné minuty, Koreisův zákrok ze třetí třetiny (úder loktem do plzeňského beka Jakuba Jeřábka) nebyl trestán.

VIDEO: Faul brněnského Bičánka„Můžu potvrdit, že Plzeň dala podnět k prošetření k disciplinární komisi. Ta rozhodne do zítra do 10 hodin dopoledne, verdikt ale může přijít už během dneška,“ řekl Antonín Vansa, ředitel Asociace profesionálních klubů.

Všichni tři brněnští hráči dnes cestují s Kometou k pátému zápasu, který se hraje na západě Čech v pondělí. Jejich případné vyřazení by bylo pro tým trenéra Zdeňka Venery citelným zásahem do sestavy, Kometa se ale momentálně dodatečného trestání nebojí.

VIDEO: Nepříjemná sekera Kováčika„Zákroky to nebyly na to, aby byly postihovány ještě dál. Pokud se to tak ale Plzni jeví, má právo na žádost o přezkoumání. A když komise usoudí, že to na trest je, může ho některý z hráčů dostat, tak jako dostal stopku třeba Kudrna. Ale sám za sebe mohu říct, že se toho nebojím,“ reagoval brněnský manažer Jaroslav Medlík.

VIDEO: Tvrdý zákrok KorejsePřidali i na důrazu. Plzeňský obránce Jiří Hanzlík (vlevo) právě skolik Tomáše Svobodu.
Přidali i na důrazu. Plzeňský obránce Jiří Hanzlík (vlevo) právě skolik Tomáše Svobodu.

Vstoupit do diskuse
2
3.kolo
Články odjinud


Články odjinud