Skvělá zpráva pro fanoušky, transfery vyřízeny. Jágr a spol. mohou hrát! | iSport.cz
19. září 2012 • 09:46

Skvělá zpráva pro fanoušky, transfery vyřízeny. Jágr a spol. mohou hrát!

Autor: zej
Potvrzeno, zámořské hvězdy dnes v O2 Areně zazáří.
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (I. část): Vrba měl obří vliv na titul. Jak se tým rodil?
Mizerné posily Sparty: Zámorský, elitní střelec, ale i bahamský rapl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci, můžete být v klidu. Jestli se dnes chystáte na hokejový hit v O2 Areně, o hvězdy v čele s Jaromírem Jágrem nepřijdete! Ze zámoří během noci dorazily potřebné formality a všichni hráči z NHL by se od 18 hodin měli v ostře sledované bitvě mezi Kladnem a Slavií představit. Na problémy s transferkartou upozornil včera večer jako první web iSport.cz, ale ze zámoří nakonec dorazily.Jágr, Plekanec, Židlický, Tlustý. Na druhé straně Červenka, Sobotka. Show s prvotřídním obsazením potvrzena!

Transferkarty za zámoří dorazily během noci, čeká se pouze na potřebná „lejstra“ u Plekance s Červenkou, kteří působí v Montrealu a v Calgary, tedy v kanadských městech. Ale i tohle by mělo být během dneška vyřízené.

Kladenští manažeři na tom, aby pro Jágra a spol. transferkarty dostali, intenzivně pracovali celý večer až do půlnoci, využili k tomu všech svých zámořských známostí. A nakonec to tedy klaplo...

Do celé akce se silou své osobnosti vložil i přímo Jágr, k úspěšnému procesu podle Martina Loukoty, jenž na svazu má na starost mezinárodní přestupy, pomohl i svazový šéf Tomáš Král.

Během dnešního dne potvrdí transferkarty i český a mezinárodní svaz, ale to už by se mělo jednat pouze o formalitu.

Takže večerní show může naplno vypuknout. Aréna by měla být zaplněná, už včera bylo vyprodáno. Jestli ještě máte zálusk na lístky, musíte na prodejních místech Sazky zkusit požádat o nevyzvednuté rezervace. To je jediná šance.

„Pokud by bylo vyprodáno, byla by to fantastická zpráva,“ říkal už včera Jaromír Jágr.

Klub Rytířů navíc vypravuje z Kladna zdarma autobusy pro fanoušky, které vyjíždějí od zimního stadionu v 15.45 hodin. Více informací na www.rytirikladno.cz.

 
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud