Jaromír Jágr o vstupenkách: Příště ty lístky budu prodávat sám! | iSport.cz
16. října 2012 • 04:36

Jaromír Jágr o vstupenkách: Příště ty lístky budu prodávat sám!

Autor: zej
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sám nečekal, že o vstupenky na zápas Kladna s Kometou bude až takový zájem. „To mě fakt mile překvapilo,“ uvedl včera v poledne Jaromír Jágr, majitel Rytířů. Právě on je důvod, proč se o vstupenky strhnul takový boj, Jágrmánie je v plném proudu.„Ale mrzí mě problémy, které s tím lidé měli. Jestli budeme ještě nějaký zápas v O2 Areně hrát, tak abychom předešli dalším komplikacím, tak si ty vstupenky vezmu všechny k sobě a budu je osobně prodávat já! Ráno v osm si stoupnu někam na benzínku a bude hotovo,“ s úsměvem hvězdný útočník okomentoval patálie s prodejem.

Jinak se ale osobně na utkání 23. října mimořádně těší. „Bude to určitě krásný zážitek. O fanoušcích Komety je známo, že umí udělat super atmosféru, ale to umí i naši Kladeňáci, což ukázali naposledy v neděli proti Litvínovu,“ říká Jágr.

„Takže to určitě i pro nás hráče bude skvělé,“ je přesvědčený útočník, jenž na brněnský tým nasadí elitní zámořské komando. Bude to prvotřídní hokejový hit!

Pravidelný sloupek Jaromíra Jágra čtěte v dnešním vydání deníku Sport!

Jaromír Jágr vyprodává jednu arénu za druhou
Jaromír Jágr vyprodává jednu arénu za druhou

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

12. kolo
Články odjinud


Články odjinud