Zdeněk Janda
15. října 2012 • 14:14

Fanoušci Komety i Kladna se zlobí na kolabující systém Sazky

Autor: ,
Reklama
Lístky na utkání Kladna s Kometou získali opravdu jen vyvolení.
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovskou dávkou trpělivosti se museli obrnit hokejoví fanoušci, kteří si chtěli během noci pořídit vstupenky na zápas Kladna s Kometou (v úterý 23. října od 18.15 hodin). Systém sazkaticket.cz podle zkušeností fanoušků pod návalem zájemců kolaboval a někteří z nich tedy měli smůlu. „Ty technické problémy nás mrzí, ale při tak obrovské poptávce nejde uspokojit všechny,“ uvedl Vít Heral, tiskový mluvčí kladenských Rytířů. Zástupce Sazky, která má prodej na starost, se k tomu zatím nevyjádřil.Po internetu kolují zkušenosti lidí, kteří prožili pernou noc. Někteří z nich si nařídili budík a hned v 1.15 hodin vyrazili na benzínové pumpy na terminály Sazky, aby si vstupenky pořídili. Ale ani ti neměli štěstí.

Neuspěli ani ti, kteří hned v šest hodin, kdy se rozběhla rezervace po internetu, usedli k počítači. „Poptávka byla obrovská, takže systém na to neuměl zareagovat,“ vysvětluje Heral.

Zodpovědnost za prodej lístků má společnost Sazka, její tiskový mluvčí ale zatím na žádost o vysvětlení nereagoval. Naštvaní byli příznivci z Kladna, ale i z Brna.

Mezi fanoušky se rovněž začalo spekulovat o tom, že vstupenky někdo schválně vyblokoval a vůbec nedal do prodeje. „Za náš klub to vylučuju, to je nesmysl. Všichni měli rovné podmínky, vyblokovali jsme pouze čtyři sektory (104, 105, 106 a 107) pro majitele našich permanentek a fanklub. Zbytek šel do volného prodeje,“ uvedl Heral.

Lidé, píšící na nejrůznější diskusní fóra, měli především potíže sehnat lístky do dolního patra. A nabízí se i otázka: nepořídili si vstupenky nejrůznější překupníci, kteří teď se žhavým zbožím začnou obchodovat?

„Mrzelo by nás, kdyby se na naší akci chtěli přiživit nepoctivci. Zatím jsme v O2 Areně odehráli dva zápasy a s tímto problémem jsme se nesetkali, tak doufáme, že ani tentokrát to nenabere nějakých větších rozměrů,“ dodal Heral.

Zápas se hraje v úterý 23. října od 18.15 hodin.

Názory z facebookové stránky "Deník Sport" a "Hokej" :

Veronika Kremserová - Sazce to zkolabuje při každé větší akci...

Jarka Ludvikas Drechslerova - Bez šance - ani přes internet ani přes terminály.

Martin Oggy - Už žádné, pozdě. Už se těším až Jágr a spol odejdou a na Kladno doma bude chodit 3 tisíce lidí. A ven jen skalní.

David Počil - Nakupoval jsem třikrát. Na zápas se Slavií jsem klikal a obnovoval prohlížeč od 07:30 do 10:30 hodin. Na zápas s Pardubicemi proběhlo vše bez problémů a na zápas s Brnem jsem vstával na šestou a proklikal jsem se k lístkům v 07:50. Prostě pohoda.

Zdeněk Masakr Suchý - Jak může vypdat v dnešní době systém, který se začal používat při hokejovém MS v tehdejší O2 aréně, zastaralý, leckdy při náporu nejde a velka nevýhoda je nemožnost zaplatit a vytisknout vstupenky z pohodlí domova. To by dnes mělo být už automatické. Takže sazkaticket je jeden z nejhorších, možná úplně nejhorší předprodej, co je pár let za zenitem.

Birgi Sedm - Mám permici, takže lístek mám rezervovaný, takže celkem bez problémů. Pokud teda mám zrovna čas si ho jít vyzvednout na Kladno..

Nicole Jetelinová - Přes internet za necelou hodinu "práce" rezervováno pět lístků.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze