Sýkora do Hradce? Druhý „přestup roku“ padl, hráč se rozmýšlel dlouho | iSport.cz
19. května 2017 • 04:55

Sýkora do Hradce? Druhý „přestup roku“ padl, hráč se rozmýšlel dlouho

Autor: mir
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když se nedávno kovaný Pardubák Petr Koukal rozhodl změnit obvyklou domácí pracovní adresu a po návratu z Ruska sáhl po lukrativní hradecké nabídce, mezi fanoušky to vyvolalo značnou bouři. Padala silná slova. A to mnozí z nich netušili, že byla rozehrána další velká partie mezi Mountfieldem a klíčovým hráčem Dynama.Tentokrát šlo o kanonýra Petra Sýkoru, na nějž v Hradci dostali chuť. Další choulostivý transfer před pár dny padl. Bylo k němu blízko, v jednu chvíli se pod Bílou věží povídalo, že je vše hotové. Nakonec tedy ne. Osmatřicetiletý majitel 302 extraligových gólů, tří extraligových titulů se další hutnou akvizicí Mountfieldu nestane.

„Podle informací hráčova agenta byla naše nabídka lepší než pardubická. Ale Petr se nemohl dlouho rozmyslet. A mojí zásadou je brát hráče, kteří u nás chtějí hrát a moc dlouho o tom nepřemýšlí,“ reagoval k věci šéf klubu Miroslav Schön.

Dlouholeté pardubické eso v hradeckém dresu? To by bylo něco. Pro oba tábory. „O Petra jsme měli opravdový zájem, předložili jsme mu jasnou nabídku, osobně jsem si ho představoval na křídle u Jardy Bednáře a vedle Romana Kukumberga,“ pokračoval Schön. „Sýkoru velice respektuji jako střelce a hráče, který stále dokáže svoje gólové penzum nastřílet. Také náš kapitán byl této myšlence nakloněn, hrávali spolu v Davosu a vzájemnou spolupráci si Jarda Bednář pochvaloval. Měl by ho u sebe rád.“

Sýkora dostal od hradeckého vedení přesný termín, do kdy je třeba podat verdikt. Ale nedokázal se rozhodnout. „Tím pádem tato věc skončila,“ dodal Schön.

Což však automaticky neznamená, že vlastník nejtvrdší střely v extralize setrvá nadále v Pardubicích. Klub zájem o novou dohodu má, ovšem jde o podmínky. A podle zdrojů iSport.cz o Sýkorově pořízení uvažují i jiné domácí týmy, například letos stříbrný Liberec.

Jihlava - Pardubice: Petr Sýkora snížil na rozdíl jednoho gólu, 3:2

Karlovy Vary - Pardubice: Obrat za 26 vteřin! Petr Sýkora vyhnal Honzíka rovnou do kabiny, 3:4

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

10. kolo
Články odjinud


Články odjinud