Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Mazanec s kytarou i Open air | iSport.cz
19. prosince 2019 • 14:12

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Mazanec s kytarou i Open air

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stanice O2 TV Sport nabízí dnes v 18 hodin premiérový díl hokejového magazínu ICE TIME. Těšit se můžete na den strávený s naším expertem Romanem Málkem. Nabídneme vám speciální pozvánku na lednový duel Litvínova se Spartou pod širým nebem. Dozvíte se, kteří extraligoví hráči nejvíce trpí při rozborech u videa. Čeká vás nový díl pořadu Se Simonou, dnes s Markem Mazancem. Souboji v přesnosti a šikovnosti pokračuje i seriál Extraligová nej od HokejkaTV. A ani v tomto týdnu vás neochudíme o rubriky Social Feed a Top pět momentů. Tak nezapomeňte, dnes přesně v 18 hodin na O2 TV Sport magazín ICE TIME. 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019

39. kolo
Články odjinud


Články odjinud