Šéf svazu Král se zastal Růžičky: To video jeho kredit posiluje | iSport.cz
12. dubna 2015 • 15:46

Šéf svazu Král se zastal Růžičky: To video jeho kredit posiluje

Autor: vrb
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Dortmund - Slavia 2:1. Domácí slaví, sešívané deptal gólman Bürki SESTŘIH LM: Dortmund - Slavia 2:1. Domácí slaví, sešívané deptal gólman Bürki
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na YouTube bylo zveřejněno video s názvem "Pravá tvář trenéra Růžičky", které má poškodit kouče hokejové reprezentace. Skrytou kamerou je natočen jeho rozhovor s otcem hokejisty a vyplývá z něj, že otec hráče zaplatil Růžičkovi nebo klubu jako sponzorský dar 500 tisíc korun, aby jeho syn hrál za Slavii. Předseda hokejového svazu Tomáš Král se Růžičky zastal.Otec hokejisty dává na nahrávce najevo rozladění z toho, že navzdory poskytnuté částce jeho syn nakonec ve Slavii ‚jen‘ trénoval. „Nevidím důvod se tím zabývat,“ řekl iSport.cz Tomáš Král, předseda svazu, se kterým má Růžička jako kouč národního týmu smlouvu.

„Ano, to video jsem viděl a předem jsem byl na něj upozorněný,“ přiznal Král iSport.cz. I Růžička pro TN.cz řekl, že ho rodič informoval, že rok staré video zveřejní záměrně před světovým šampionátem v Praze a Ostravě.

Klip měl Růžičku poškodit. „Myslím, že kredit Vladimíra Růžičky to spíš posiluje, než cokoli jiného,“ namítl Král.

Na záležitost reagovala už v oficiálním prohlášení i Slavia. „Budeme se nejdřív snažit zjistit, o koho se mohlo jednat. Pakliže se nám to podaří, tak zaujmeme další postoj, protože nenechám takto poškozovat jméno Slavie. V každém případě nyní mohu potvrdit, že se jednalo o osobní aktivity pana Růžičky a nikoliv o klubové,“ prohlásil majitel klubu Vladimír Pitter.

CELÉ VIDEO: Jak je to s Růžičkou a záhadným půl milionem?

 


Články odjinud


Články odjinud