Přijďte si zabruslit s Jágrem! Legenda s osobnostmi Kladna bude u náboru dětí | iSport.cz
Zdeněk Janda
16. září 2018 • 12:57

Přijďte si zabruslit s Jágrem! Legenda s osobnostmi Kladna bude u náboru dětí

TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jágr, Plekanec, bratři Kaberleové, Patera, Procházka… Nebo předtím Nový, Pospíšil. Co jméno, to pojem. Všichni vzešli z hokejového Kladna, které chce na úspěšné roky navázat. A můžete být u toho! V pondělí pořádá klub Rytířů ve spolupráci s hokejovým svazem akci v rámci Týdne hokeje, kdy si děti mohou přijít zdarma hokej vyzkoušet. A budou si moct zabruslit i přímo s Jaromírem Jágrem, nejslavnějším českým hokejistou!Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku čtyři až osm let. Na kladenském zimáku se bruslení pro nejmenší uskuteční v pondělí od 17.15 hodin.

„Zveme děti i rodiče, určitě si s námi moc užijou!“ hlásí Jan Kregl, dlouholetý mládežnický trenér a nově i asistent i u kladenského „A“ týmu, který má celou akci na starost.

Největším lákadlem bude pro všechny přítomnost nejlepšího kladenského hokejisty všech dob. S dětmi se zítra na ledě představí i Jaromír Jágr. „Děti budou mít jedinečnou šanci se potkat s hokejovou legendou,“ tvrdí Kregl, jenž s útočníkem s číslem 68 dlouhodobě spolupracuje a chodí s ním pravidelně na led i při večerních trénincích. Děti budou mít šanci si odnést společnou fotografii, a pokud vyjde čas, tak třeba i podpis.

Jágr nebude jediným slavným hráčem, jenž se akce zúčastní. Dorazí i Pavel Patera, olympijský šampion z Nagana a čtyřnásobný mistr světa. Nebo Libor Procházka, další člen legendárního vítězného týmu z japonského turnaje v roce 1998. Na ledě budou i útočníci Jiří Tlustý a Radek Smoleňák.

„Kladenská škola měla vždycky mimořádný zvuk. A byli bychom rádi, kdybychom na to navázali. Věřím, že přijde co nejvíc dětí,“ říká Kregl. Děti si vyzkouší první hokejové krůčky, navíc mohou získat i hokejový dárek.

Stačí, aby rodiče dětem přinesli brusle, helmu a rukavice (postačí i lyžařská helma nebo rukavice). Je možné si navíc všechno půjčit i na místě. Více informací najdete na www.rytirikladno.cz.

„Všichni se na vás v čele s Jardou Jágrem těšíme,“ zve děti Kregl.

Jágr tváří elektrokol: Kdo mi zatajil, že něco takového existuje?

Jaromír Jágr navštívil trénink mládeže ve Slaném
Jaromír Jágr navštívil trénink mládeže ve Slaném

 


Články odjinud


Články odjinud