Hradec Králové zaplaví 3000 závodníků. Startovné je stále ve hře | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
29.9.2018 • 11:22

Hradec Králové zaplaví 3000 závodníků. Startovné je stále ve hře

Jedna z největších sportovních akcí v regionu, která byla v minulých ročnících hodnocena na nejvyšších příčkách v TOP TEN českých běhů - OlfinCar Hradecký půlmaraton a ČSOB Maraton Hradec Králové spolu s charitativním během Kingspan Běh proti rakovině a Intersport Dětskými závody odstartuje v neděli 7. 10. 2018 z Malého náměstí v Hradci Králové.Každoroční oblíbená sportovní akce i letos očekává téměř 3000 závodníků a snaží se neustále navyšovat už tak vysoce nastavený standart. Letos budou hlavní novinkou MUSIC POINTY na trase.

Samozřejmostí je bohatý doprovodný program, stejně tak jako občerstvovací stanice na trase i v cíli. Oproti loňským ročníkům je trasa mírně pozměněna. Závodníky čeká městský běh, ale i krásné běžecké úseky podél řeky Orlice a trasa vede i do Hradeckých Městských lesů.

Celá akce začne v 9:45 startem Intersport Dětských závodů v Žižkových sadech. ČSOB Maraton Hradec Králové odstartuje v 11:15, půlmaratonci v závodě OlfinCar Hradecký půlmaraton odstartují ve 12:30 a charitativní Kingspan Běh proti rakovině – nesoutěžní happening - v těsném závěsu 12:35. Záštitu nad akcí převzali primátor města Hradce Králové MUDr. Zdeněk Fink hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. a akce je součástí prestižního kalendáře města Hradec Králové 2018 - Calendarium Regina.

Závodníci si mohou svá startovní čísla vyzvednout s jednodenním předstihem v rámci Expa 6. 10. 2018 v královéhradeckém obchodním centru Futurum od 10:00 do 18:00.

Součástí akce bude i sportovní den pro celou rodinu Hradec na nohou.

Aplikace Superlife k akci připravila i výzvu. Další zájemci o startovné mohou napsat na superlife@cncenter.cz.


Témata:  sportsuperlifeběhání
Další články autora
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

26. dubna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud