A znovu Sagan! Slovenský cyklista vyhrál už čtvrtou etapu | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: ČTK
14.6.2012 • 17:34

A znovu Sagan! Slovenský cyklista vyhrál už čtvrtou etapu

KOLEM ŠVÝCARSKA | Slovenský cyklista Peter Sagan se dnes radoval už ze čtvrtého etapového vítězství na letošním ročníku závodu Kolem Švýcarska. Na konci šesté etapy s cílem v Bischofszellu byl nejrychlejší v závěrečném spurtu.Český reprezentant Roman Kreuziger dojel v hlavním poli a udržel třetí příčku v průběžném pořadí. Sagan se ve spurtu ocitl blízko bariéry, ale ošidnou situaci zvládl a dokázal si najít pozici pro závěrečný útok.

Za ním skončili Brit Ben Swift a Australan Allan Davis. Na pořadí v čele celkové klasifikace dnešní etapa nic nezměnila. Kreuziger na třetím místě stále ztrácí patnáct sekund na vedoucího Portugalce Ruie Fariu da Costu.

Pro vývoj závodu bude klíčová páteční časovka na 34 kilometrů.

Cyklistický závod Kolem Švýcarska (WorldTour) - 6. etapa (198,5 km):

1. Sagan (SR) 4:30:08, 2. Swift (Brit.), 3. Davis (Austr.), 4. Albasini (Švýc.), 5. Freire (Šp.), 6. Mondory (Fr.) všichni stejný čas, ...11. Štybar, 26. Kreuziger (oba ČR) oba -3.

Průběžné pořadí:
1. Costa (Portug.) 25:23:38, 2. F. Schleck (Luc.) -8, 3. Kreuziger -15, 4. Pinot (Fr.) -19, 5. Roche (Ir.), 6. Löfkvist (Švéd.) oba -21, ...49. Štybar -8:40.


Témata:  sportcyklistikaPeter Sagan
Další články autora
 
26. dubna 2020
Praha
Už brzy
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud