Ani déšť je neodradil! iSport LIFE závod v Říčanech chválil i herec Neužil | iSportLIFE | iSport.cz
9.11.2019 • 14:24

Ani déšť je neodradil! iSport LIFE závod v Říčanech chválil i herec Neužil

Vstoupit do diskuse
0

Jen těžko si představit lepší rozloučení s běžeckou sezonou. Na dnešní iSport LIFE Columbia závod v Říčanech u Prahy přes nepřízeň počasí nakonec dorazilo celkem 261 běžců, kteří se společně s fanoušky postarali o skvělou atmosféru a nezapomenutelný zážitek. Na běžecké klání osobně dohlížel také filmový Zátopek, herec Václav Neužil, který se podobného závodu účastnil vůbec poprvé.Ačkoliv počasí nebylo pro běh zdaleka ideální, účastníky neodradil ani déšť a na start dnešního iSport LIFE Columbia závodu u jezera Marvánek dorazily téměř tři stovky běžců.

„Neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený běžec," smála se skupinka účastníků, kteří na závod dorazili až z Brna. 

Ještě před hlavní kategorií dospělých si zaběhly svůj závod nejprve děti. Na ty mladší čekalo 750 metrů, starší deseti let si podrobili trať o délce 1500 metrů.

„Chodím na plavání a hraju tenis. K běhání mě přivedl až brácha, který se účastní různých překážkových závodů. Tohle je celkově můj čtvrtý závod v životě, ale moc rád bych v tom pokračoval," svěřil se Alexandr Tsvetkov, vítěz nejstarší kategorie chlapců.

Václav Neužil odstartoval iSport LIFE závod a rozpovídal se o běhu: Díky Zátopkovi k němu mám vztah

Po dětech přišli na řadu dospělí, pro které byla připravena trať o délce 9,1 kilometru. Stejně jako dětský závod odstartoval i běh dospělých herec Václav Neužil . Ten má díky své roli čtyřnásobného olympijského vítěze ve filmu Zátopek k běhání velmi blízko.

„Tohle je můj defacto první závod. Moc se mi líbí, že je tu rodinná a přátelská atmosféra a každý tu fandí každému. Není to tu jen o výkonu, ale především o zážitku," ocenil Neužil.

Na startu závodu Říčanským lesem ani tentokrát nechyběl hlavní favorit Petr Janík - vítěz iSport LIFE závodů brněnskou zoo a Divokou Šárkou.

Nejlépe si však s blátivým terénem dokázal poradil Pavel Ulbrich, který dorazil do cíle v čase 35 minut a 13 sekund. „Mám rád chladnější počasí a nevadí mi ani mokro, stejně se při běhání zapotím. Navíc jsem zvyklý běhat trailové trasy, takže dnes mi to opravdu sedlo," pochvaloval si novopečený vítěz.

Více než tři stovky běžců v Říčanech! Další iSort LIFE závod odstartoval Zátopek

Vítěz iSport LIFE Columbia závodu v Říčanech Pavel Ulbrich
Vítěz iSport LIFE Columbia závodu v Říčanech Pavel Ulbrich

Mezi ženami obsadila první místo Lenka Burianová s časem 41 minut a 27 sekund. Kompletní výsledky iSport LIFE závodu Říčanským lesem naleznete TADY>>>.

Nejen na první závodníky, ale i na všechny ostatní čekala v cíli perníková medaile a občerstvení. V ceně startovného byla také profesionální časomíra, SMS s výsledkem, elektronický pamětní diplom a úschovna věcí.

Kromě toho bylo pro účastníky připraveno ještě jedno překvapení. Kdo na trati dokázal předběhnout Soňu s Michalem, autory webu Running2, byl zařazen do slosování o běžecké boty Columbia Montrail.

Pokud jste nestihli některý z letošních iSport LIFE Columbia závodů, nezoufejte. Známe už termíny na příští rok! Více informací o chystaných akcích najdete ZDE>>>.

Děkujeme partnerům závodu, kterými jsou: ColumbiaHello bankAuto PodbabskáBCE.

Titulární partner Columbia by vám rád představil tyto produkty, které můžete zakoupit například v prodejně běžeckých potřeb Sanasport.

Ultra lehká větrovka F.K.T. lze složit do miniaturního balíčkuUltra lehká větrovka F.K.T. lze složit do miniaturního balíčkuFoto Columbia

Trička i běžecké šortky jsou pak vybaveny kombinací technologií Omni Shade, která chrání před nežádoucími slunečními paprsky, Omni-Wick, která odvádí vlhkost od těla a umožňuje její rychlé odpařování, revoluční potem aktivovanou chladící technologií Omni-Freeze ZERO, která díky polymeru ve tkanině snižuje celkovou teplotu materiálu, urychluje proces odvádění vlhkosti a zajišťuje okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkemTrička i běžecké šortky jsou pak vybaveny kombinací technologií Omni Shade, která chrání před nežádoucími slunečními paprsky, Omni-Wick, která odvádí vlhkost od těla a umožňuje její rychlé odpařování, revoluční potem aktivovanou chladící technologií Omni-Freeze ZERO, která díky polymeru ve tkanině snižuje celkovou teplotu materiálu, urychluje proces odvádění vlhkosti a zajišťuje okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkemFoto Columbia

Běžecká dámská obuv ALPINE FTGBěžecká dámská obuv ALPINE FTGFoto Columbia


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud