Superlife. Cesta k zápasu MMA 1. Redaktor iSport.cz trénuje na souboj v kleci | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
15.1.2016 • 13:30

Superlife. Cesta k zápasu MMA 1. Redaktor iSport.cz trénuje na souboj v kleci

Vstoupit do diskuse
0

MMA. Tenhle sport vzbuzuje všechny druhy emocí. Je tvrdý, komplexní a nabízí nečekané zvraty. Pro značnou část lidí je kontroverzní, pro řadu fanoušků zábavný a stále zajímavější. Jak v této disciplíně obstojí František Prachař, redaktor iSport.cz a rubriky Superlife o aktivním pohybu? Podívejte se na 1. díl reportážní reality show, v němž se dozvíte, co je cílem na první pohled nezvyklé akce.Zvládnout zápas v MMA. Do značné míry šílená výzva, kterou si vybral redaktor iSport.cz František Prachař v rámci nové rubriky Superlife o aktivním pohybu. Cíl má jasný. Připravit se v náročné disciplíně tak, aby byl schopen 18. března absolvovat podle amatérských pravidel předzápas na předním českém galavečeru bojových sportů Heroes Gate v Praze.

V 1. díle reportážního seriálu vám ukáže MMA, seznámí vás s principy tohoto sportu i s předsudky, které se kolem něj v Česku stále točí. Vše s pomocí trenérů a zápasníků pražského klubu Penta Gym, kde absolvuje přípravu.

Jako Pešta, Vémola a Procházka. Redaktor iSport.cz trénuje na zápas v MMA

„Naším cílem je posunout dál každého, kdo přijde k nám do tělocvičny. Udělat z něj lepšího zápasníka i člověka,“ říká Daniel Barták, hlavní trenér Penta Gymu i muž, který vede těžkou váhu Viktora Peštu, jediného českého zástupce v prestižní UFC.

Právě Pešta je společně s Jiřím Procházkou a Karlosem Vémolou hlavní postavou české scény MMA. Jak v praxi tento sport vypadá očima člověka, který se na něj dosud jen díval tak, jako vy.


Témata:  MMAsportfrantišek prachařSuperlife
Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud