Sportovci na sítích: brutální cvik, Šafářová s miláčky či Ronaldo na kole | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: ija
29.5.2020 • 10:45

Sportovci na sítích: brutální cvik, Šafářová s miláčky či Ronaldo na kole

Vstoupit do diskuse
0

Syn sedminásobného mistra světa F1 Michaela Schumachera, jedenadvacetiletý Mick, to myslí vážně a jde ve stopách slavného otce. Na Intagramu předvedl, jak tvrdě dře. „Závodění vyžaduje silné svaly krku, aby člověk byl schopen vydržet velké přetížení v autě,“ napsal k videu, v němž předvádí, jak posiluje. „To je moje oblíbené cvičení, které nevyžaduje nic než gumu. A věřte mi, je to fakt vyčerpávající,“ dodal. Kdo by nevěřil! O půldruhého roku starší Max Verstappen už v prestižní F1 jezdí a vůbec ne špatně. I on ukázal, jak je cvičení krku důležité, a zvolil si snad ještě horší posilovací variantu. Nemají to hoši vůbec jednoduché!Na první tenisový turnaj v životě vzala Andrea Sestini Hlaváčková svou malou dcerku.

„Nikdy bych nečekala, že Bibi vezmu na první velký TENIS a bude to v rouškách, bez diváků, bez tribun, ale v televizi! Snad se vše brzy vrátí do normálu,“ zadoufala a dodala: Sportovci, držte se!

Jiná bývalá tenistka Lucie Šafářová to vzala z jiné strany a na koronavirové době našla pozitivum. S dcerkou a partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem vyrazila na procházku. „Praha bez turistů má své kouzlo,“ napsala k fotce z Karlova mostu.

Mick Schumacher ukazuje svým fanouškům, jak posiluje krk.
Mick Schumacher ukazuje svým fanouškům, jak posiluje krk.

Kajakář Josef Dostál si období bez závodů zpestřil – jak jinak než rybařením. „Cvičení dělá mistry. Muškaření mi ještě tolik nejde, budu muset cvičit,“ napsal ke snímku, který mu pořídila jeho přítelkyně, lyžařka Kateřina Pauláthová. Asi aby se u vody nenudila.

A nakonec, velká radost v rodině MMA zápasníka Machmuda Muradova . „Uzbek s českým srdcem“ je poprvé otcem. „Dnes jsem se stal ještě štastnějším, na svět přišla má milovaná dcera Rumia,“ napsal k fotce z porodnice. A samozřejmě nezapomněl poděkovat své lásce, zpěvačce Monice Bagárové ,  která mu dceru přivedla na svět.

Fotbalista Cristiano Ronaldo se na sociálních sítích zase jednou projevil jako milující taťka. Na cyklovýlet vzal celou rodinku, sexy přítelkyni Georginu a všechny čtyři děti.  


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud