Alois Hadamczik
22. listopadu 2021 • 21:58

Je výsměch a ostuda, že si trenéři jako Jandač a Kalous sami nevědí rady

Vstoupit do diskuse
6
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Mladá Boleslav 2:0. Rozhodla Holešova kapitánská hlavička
SESTŘIH: Plzeň - České Budějovice 5:0. Demolice a šestá porážka Dynama v řadě
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ALOISE HADAMCZIKA | Ptám se, kam spěje český hokej. Podle některých lidí ze svazu za vše špatné mohou kluby a přitom si tam vyhozené trenéry berou k sobě do různých funkcí. A ve velikých klubech jako jsou Sparta nebo Kometa máme trenéry, kteří si nevědí rady a na pomoc si musí přizvat bývalé kolegy nebo dokonce majitele klubu. Je to k smíchu, zároveň je to trapné. Zcela upřímně, je to velká ostuda.Kdyby měl Jandač soudnost, zachová se jinak. Jak? To ať si každý čtenář domyslí sám. Na Spartě má možná nejlepší kádr v zemi, na soupisce nevidím jediné slabé místo, přesto se tým pod ním trápí v druhé polovině tabulky. Kouč neví, co s tím a prosí Miloše Hořavu, aby zvedl výkonnost týmu a kočíroval kabinu. Do toho poví do novin, že kdyby Miloš nepřišel, rezignuje. Takhle ale zůstává...

To je obrovský trapas. Vést Spartu je pocta, podle toho musím i vystupovat. Jak mohl být takový trenér v nároďáku, když si sám neumí pomoci v lize? V klubu, kde jsou vynikající podmínky, špičkový kádr, s nímž snad ani nejde být mimo první čtyřku.

Jak by řekl Ivan Hlinka, někdy je lepší nechat hráče hrát a tolik jim do toho nekecat. Kdyby si to ti kluci vedli sami, nemůže to být horší.

Trenér Jandač buduje Spartu

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
6
Články odjinud


Články odjinud