Hapal staví ve Spartě zajímavý tým. Liberec - Slavia? To byl spíš kickbox | iSport.cz
24. dubna 2018 • 15:24

Hapal staví ve Spartě zajímavý tým. Liberec - Slavia? To byl spíš kickbox

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát takhle, je mi jedno, kolik bude mít bodů
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ DAVIDA STŘIHAVKY | Spartu k důležitému vítězství nad Jabloncem nasměroval precizně zahraným trestným kopem Nico Stanciu. Během své hráčské kariéry jsem potkal několik hráčů, kteří uměli standardky kopat – Martin Lukeš v Baníku, Pavel Horváth v Plzni, Tijani Belaid ve Slavii, Ruda Otepka v Příbrami, abych na někoho nezapomněl… Ale aby člověk pokaždé cítil, že to smrdí a je to nebezpečné, to platilo pouze u Horvyho. A ze slov trenéra Sparty Pavla Hapala vyplývá, že Stanciu je na tom podobně. Je to jeho silná stránka, velká zbraň. Proti Jablonci to trefil fakt neskutečně, byl to těžký trestňák, ale on to utáhl. Bude pro soupeře představovat nebezpečí.Já Spartě pořád věřím. Věřil jsem jí i za Stramaccioniho a věřím jí i teď – a dvojnásobně, protože tam je Hapy. Myslím si, že Hapyho silná stránka je vytáhnout z nadstandardních hráčů, jako jsou Stanciu nebo Kanga, jejich maximum. Zatím to tak úplně není, Stanciu i Kanga vypadávají ze hry, ale až je trenér vyladí a ještě to přes léto doplní pár hráči, bude Sparta v příští sezoně opravdu velmi zajímavý tým.

Pokud jde o druhý gól, který vstřelil Václav Kadlec po ruce Pepy Šurala, jsme zase u videa. Pokud by na zápase bylo, branka by asi neplatila. Proto by mělo být všude. Ale

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud