Zkušený, za nula, v předstihu. Hloušek je posila přesně podle plzeňského gusta | iSport.cz
Jakub Konečný
23. dubna 2019 • 19:03

Zkušený, za nula, v předstihu. Hloušek je posila přesně podle plzeňského gusta

TOP VIDEA
iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu
Postup na EURO a pak Anglie? Na Premiere League musíte být připraven, ví Král Postup na EURO a pak Anglie? Na Premiere League musíte být připraven, ví Král
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konkurence pro Davida Limberského, možná i takový malý bič na zlobivou ikonu plzeňského klubu. To je Adam Hloušek, první oficiální posila Viktorie pro příští sezonu. Třicetiletý internacionál přichází z Legie Varšava jako volný hráč bez odstupného a v Doosan Areně podepsal tříletou smlouvu.Do Plzně přichází Adam Hloušek jako mimořádně luxusní alternativa za Davida Limberského, který je o pět let starší. A vedení plzeňského klubu dobře ví, že se na potřebné úrovni neudrží donekonečna. Silná konkurence by navíc na bohéma Limberského měla působit jako účinná páka, aby si v závěru kariéry ještě jednou sáhl do rezerv. To je podle informací deníku Sport hlavní motiv Hlouškova příchodu.

Ten proběhl přesně v plzeňském stylu. Tedy zejména v dostatečném časovém předstihu, což už je taková tradice. Zatímco na Letné a v Edenu teprve pomalu dávají dohromady seznam případných posil, šíbrové Viktorie už usilovně jednají a v některých případech mají dokonce hotovo. Hloušek podle informací deníku Sport nemusí být poslední posilou, kterou úřadující mistr představí ještě před koncem sezony.

Rodák z Turnova splňuje i další obvyklé rysy červenomodré akvizice – ve třiceti letech je dostatečně zkušený, navíc přichází jako volný hráč bez odstupného.

A tak to mají Adolf Šádek a spol. nejraději.

Vše o Plzni čtěte ZDE>>>

 
Články odjinud


Články odjinud