Djokovič může být největší, jen to předstírání zranění. Muchová umí vše | iSport.cz
Jan Kukal
23. února 2021 • 13:30

Djokovič může být největší, jen to předstírání zranění. Muchová umí vše

Autor: Jan Kukal
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Guľa po výhře: Dobrá práce, Beauguel je velmi pracovitý
Plzeň - Olomouc: Zabijácká Beauguelova otočka otevírá skóre, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Australian Open proběhlo a to je ta nejdůležitější zpráva pro tenis. Austrálie zase dokázala, jaký má k tenisu vztah. Úžasný turnaj, který byl velkým povzbuzením v téhle době, protože další turnaje budou zase asi pokračovat bez diváků.A ještě jedno bych chtěl vypíchnout. Australané mají to, co našemu regionu chybí. Zdraví má přednost před ekonomikou. Mají pár nakažených a stejně během turnaje zavřou celé město. Od půlnoci je zákaz vycházení, oni v půl dvanácté uprostřed zápasu vyženou lidi ze stadionu, aby byli doma. Úžasná disciplinovanost. Ukazují, že mají prostě trochu jiné hodnoty.

Djokovič zase předvedl, jakým je mistrem soustředění. V okamžiku, kdy se hrají důležité body nebo začátky setů, má schopnost mimořádné koncentrace. S tím se musel narodit. Prostě na důležitý bod neudělá chybu, musíte si ho uhrát sám. A tohle opakovat je ohromně těžké.

Hodně lidí sázelo na Medveděva, mysleli si, že definitivně dojde ke generačnímu posunu. A to si podle mě myslel i Medveděv. Měl ohromnou vítěznou sérii a věřil, že na něj má. Ale Djokovič zase ukázal, že je tahle největší trojka v dějinách tenisu absolutně výjimečná.

Djokovič má obývačku v Melbourne Parku, Nadal v Paříži, Wimbledonu léta kraloval Federer. Volné je v podstatě jen Flushing Meadows, protože v tom zmatku a na konci sezony se už může stát cokoliv.

Djokoviče dělí dva grandslamové tituly od dvacítky, aby vyrovnal Nadala s Federerem. A za mě

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud