Zájem z Premier League musí nalomit. Slavia platí daň za úspěch | iSport.cz
Jan Podroužek
31. července 2020 • 11:55

Zájem z Premier League musí nalomit. Slavia platí daň za úspěch

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavia je v pozici, kdy si, pro ni bohužel, nemůže jen tak z plezíru říct, že udrží pohromadě kádr tak, jak si představuje. Vidle jí do toho až brutálně hodilo minulé léto, kdy mezi červencem a zářím odešlo postupně pět důležitých hráčů.Má to logiku, protože „sešívaní“ hrají dobře a jsou úspěšní. Je tudíž pochopitelné, že si jejich hráčů leckdo všimne. A když je ještě ke všemu protáhnete Ligou mistrů, kde se vůbec nestydíte a hrajete s obry rovné partie, tak tím spíš.

Tady speciálně přichází ke slovu ještě další efekt. Famózní Tomáš Souček, který zjednodušeně řečeno otevírá v Premier League, konkrétně ve West Hamu, svými výkony bývalým parťákům vrátka.

A to už je destinace, která se fakt těžko odmítá. Když budete v kůži Vladimíra Coufala, bude vám 27 let a toužíte ještě po větším zahraničním angažmá, zájem zrovna z anglické ligy vás musí pořádně nalomit.

U Lukáše Masopusta to samé v bledě modrém. Slavia určitě plánovala zredukovat pořádně svůj napěchovaný kádr, asi ale ne zrovna o tahle jména.

Teď bude velmi nesnadné se s touhle situací vyrovnat, zvlášť když si zase plánuje skok do Ligy mistrů. Zkrátka daň za úspěch.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud