TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

První poločas naděje, ten druhý ale svlékl Viktorii Plzeň donaha. Dvě branky od Razgradu znamenají, že sen o třetí účasti v hlavní fázi Ligy mistrů se výrazně rozplývá. Západočeši od začátku sezony ztrácí směrem dopředu, chybí kreativita i nebezpečné náběhy po křídlech, dříve chlouba českého mistra. To se projevilo i v utkání v Sofii. Pokud Plzeň neopráší prvky nezbytné ofenzivní nadstavby, nablyštěná soutěž bude znovu bez českého týmu.Šťastná odveta v Karabachu dala Plzni šanci, aby se znovu rvala o stamiliony z vysněné Ligy mistrů. První část dvojboje s Razgradem ale v Bulharsku nedopadla vůbec dobře, smazat za týden prohru 0:2 bude velmi složité. Co Plzni chybí k tomu, aby opět nakoukla do elitní evropské soutěže?

Především jde o lehkost a hravost směrem dopředu. Stejně jako proti Karabachu si Plzeň proti Razgradu vytvořila jen minimum náznaků k tomu, aby ohrozila branku soupeře. Ďuriš ani Bakoš, dvě ofenzivní esa, se nedostala k žádné větší šanci.

Chyběla větší podpora krajů či střelba ze střední vzdálenosti.

Ano, bulharský mistr se ukazuje jako přetěžký soupeř. V prvním dějství proti Plzni se ale na luxusní náskok 2:0 příliš nenadřel. Plzeň se sice dostala do hry, jenže kýžený cíl, tedy alespoň vstřelená branka, nepřišel.

Nejlepší kanonýr minulé sezony Michal Ďuriš se hledá, Daniel Kolář je z formy, neladí to ani Hořavovi či Kovaříkovi. Tedy oporám, bez kterých uspět zkrátka nejde.

Plzeň stále není bez šance, dvě branky se bulharskému mistrovi v odvetě vstřelit dají. Západočeši ale potřebují najít nezbytnou ofenzivní jiskru, jinak nemají šanci.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze