TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

První poločas naděje, ten druhý ale svlékl Viktorii Plzeň donaha. Dvě branky od Razgradu znamenají, že sen o třetí účasti v hlavní fázi Ligy mistrů se výrazně rozplývá. Západočeši od začátku sezony ztrácí směrem dopředu, chybí kreativita i nebezpečné náběhy po křídlech, dříve chlouba českého mistra. To se projevilo i v utkání v Sofii. Pokud Plzeň neopráší prvky nezbytné ofenzivní nadstavby, nablyštěná soutěž bude znovu bez českého týmu.Šťastná odveta v Karabachu dala Plzni šanci, aby se znovu rvala o stamiliony z vysněné Ligy mistrů. První část dvojboje s Razgradem ale v Bulharsku nedopadla vůbec dobře, smazat za týden prohru 0:2 bude velmi složité. Co Plzni chybí k tomu, aby opět nakoukla do elitní evropské soutěže?

Především jde o lehkost a hravost směrem dopředu. Stejně jako proti Karabachu si Plzeň proti Razgradu vytvořila jen minimum náznaků k tomu, aby ohrozila branku soupeře. Ďuriš ani Bakoš, dvě ofenzivní esa, se nedostala k žádné větší šanci.

Chyběla větší podpora krajů či střelba ze střední vzdálenosti.

Ano, bulharský mistr se ukazuje jako přetěžký soupeř. V prvním dějství proti Plzni se ale na luxusní náskok 2:0 příliš nenadřel. Plzeň se sice dostala do hry, jenže kýžený cíl, tedy alespoň vstřelená branka, nepřišel.

Nejlepší kanonýr minulé sezony Michal Ďuriš se hledá, Daniel Kolář je z formy, neladí to ani Hořavovi či Kovaříkovi. Tedy oporám, bez kterých uspět zkrátka nejde.

Plzeň stále není bez šance, dvě branky se bulharskému mistrovi v odvetě vstřelit dají. Západočeši ale potřebují najít nezbytnou ofenzivní jiskru, jinak nemají šanci.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze