Krása Plzně bez efektu. Zkrat v promarněných šancích, po Laziu už podruhé

Základní sestava Plzně v utkání proti Servette
Utkání Plzně proti Servette si nenechal ujít ani Miroslav Pelta
Slovenský útočník Samuel Mráz poslal Servette proti Plzni do vedení
Matěj Vydra v souboji během utkání proti Servette
Pavel Šulc v souboji během utkání proti Servette
Prince Adu v akci proti Servette
Trenér Plzně Miroslav Koubek během utkání proti Servette
15
Fotogalerie
Blogy
Vstoupit do diskuse (5)

BLOG JONÁŠE BARTOŠE | Celkem 23:6 na střelecké pokusy, 9:3 na rohy, 66 útočných akcí ku 27 soupeřovým. Jenže konečný výsledek 0:1. Fotbalisté Plzně si ve druhém předkole Ligy mistrů se Servette zkomplikovali situaci, pohořeli na efektivitě v koncovce. Odehráli výborné utkání, to ano. Bylo by ale chybou si říkat, že odveta se „udělá“ sama. Ve velkých zápasech rozhodují detaily. Vzpomněl jsem si na podobný příběh na jaře doma s Laziem, kdy měli domácí silného soupeře také na lopatě a nakonec padli 1:2.

Na hru Plzně se moc pěkně dívá. Tomáš Ladra, Pavel Šulc, Matěj Vydra, Prince Adu, Amar Memič, později i střídající Jiří Panoš, Milan Havel, Rafiu Durosinmi nebo Christophe Kabongo.

V Plzni se na novou sezonu dala dohromady nebývalá ofenzivní síla, individuální kvalita, možná nejlepší v lize. Všichni ofenzivní borci v modročervené kombinaci chtějí hrát, přelstít soupeře šikovnými prostrkávačkami nebo individuálními akcemi. Proti Servette drželi balon, vymýšleli zajímavé kombinace.

Jenže nic z toho.

Čtěte zdarma až do konce

Exkluzivní pokračování článku čeká pouze na registrované čtenáře.
  • Registrace je snadná, rychlá a zcela zdarma!
  • Přístup k exkluzivnímu obsahu - známkování hráčů, diskuze, ankety a další
Vstoupit do diskuze (5)

Doporučujeme

Články z jiných titulů