Csaplár je takovej rozumbrada. Se Starkou ale dali Příbram dohromady | iSport.cz
Ladislav Vízek
15. srpna 2018 • 20:00

Csaplár je takovej rozumbrada. Se Starkou ale dali Příbram dohromady

TOP VIDEA
PARÁDNÍ atmosféra před zápasem s Brazílií! Jak to vypadá u Edenu PARÁDNÍ atmosféra před zápasem s Brazílií! Jak to vypadá u Edenu
SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 2:0. Hosté spálili všechny šance, doma budou muset vyhrát SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 2:0. Hosté spálili všechny šance, doma budou muset vyhrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vážení, ta Příbram jede! Sedm bodů po čtyřech kolech, devět vstřelených branek, objev roku Honza Matoušek. Kluci jsou to moc sympatický, ligu svým pojetím jednoznačně oživili. Je to jen začátek, po pár utkáních může být všechno jinak, přesto jim tleskám a chválím je.Dost často se na golfu potkávám s Jardou Starkou. Prohodíme pár slovních výměn. Rád toho šíbra poslouchám, protože vím, že to je obrovskej srdcař. Po pádu o patro níž přemýšlel, zda ještě má zapotřebí se klubem zaobírat, věnovat mu hroznou spoustu energie a pumpovat do týmu a celé organizace spoustu peněz.

Musím se mu omluvit. Když spadli z ligy, tak jsem Jardovi z očí do očí říkal, že s příbramským fotbalem je konec. On se však nejenom vrátil zpátky, ale ještě čeří vodu. Možná jsem ho tím svým prohlášením vyprovokoval. A nebyl jsem určitě sám, kdo mu to řekl. Asi ho ty kecy vážně rozčílily a nastartovaly.

Stejně tak jsem nevěřil Pepíkovi Csaplárovi. Je to analytik, takovej rozumbrada, ale progresu pomohl. O tom se nemohou vést spory. Vůbec nevím, zda mám o Příbrami ještě dál mluvit, protože bych se musel jen omlouvat. Třeba i za to, že Jarda s Csaplárem nepatřili mezi mé oblíbence. Ale teď musím říct, že to jsou koumáci. Dali mančaft dohromady, což po těch obrovskejch změnách během loňského léta musel být kumšt.

LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Matoušek je hráč, který tady 20 let nebyl
720p 360p

Csaplár má něco za sebou, z minulosti se poučil. Ví, o čem náš fotbal je. Tým ve druhé lize sladil. Navíc má takové svoje sebevědomí, které je cítit z těch řečiček na tiskovkách. Použiju jeho slova, když říkal, že si to jde na hřiště s každým rozdat. To je moc fajn přístup, velmi sympatický. Určitě má pod čepicí, jelikož v příbramské kabině je až neuvěřitelnej věkovej mix. Tam nejsou staří, ale přestárlí a naopak přemládlí. Přesto to funguje. A to je přesně to, co říkám neustále. Hráči se mají dělit jenom na dobrý a špatný. Věk je jen číslo.

Musím si ohřát polívčičku s tím mladým Matouškem. Jardovi jsem nedávno vzkazoval, ať ho prodá až po pár kolech, že za něj dostane víc peněz. A naopak klubům jsem radil, ať ho koupí hned, že jinak bude stát mnohem víc. Slavia údajně dala na stůl čtyřicet milionů. No, není to paráda? Myslím, že pro obě strany je to super obchod.

Matoušek je v Příbrami v perfektní společnosti. Okolo něj jsou starci, kteří mu předají spoustu zkušeností a rad. Třeba Ruda Skácel, s kterým občas mydlím tenis. Moc dobře vím, jak poctivě k fotbalu přistupuje, jak je do něj zažranej, i proto, že prožívá svůj poslední vrchol kariéry. Pokud bude Matoušek od Rudiho čerpat znalosti, v dalším fotbalovým rozvoji mu to jen pomůže. Má obrovsky raketovej start do ligy, moc mě bude zajímat, jak to s ním půjde dál. Našlápnuto má fantasticky.

ČÍSLA KOLA: Trend je jasný. V čem jde Sparta pod Ščasným nahoru zápas od zápasu?
720p 360p

Příbram - Dukla: Famózní Matoušek! Po dvou asistencích svým gólem dorazil Duklu
720p 360p

Příbramská lavička během druholigového utkání s Třincem
Příbramská lavička během druholigového utkání s Třincem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud