Jílek ztrácí důvěru veřejnosti. Vím, kdo by Spartu vyléčil za polovic | iSport.cz
4. září 2019 • 19:00

Jílek ztrácí důvěru veřejnosti. Vím, kdo by Spartu vyléčil za polovic

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Síly jsem nabíral v karanténě, chci se trenérům ukázat, říká Souček
KARLOS SHOW: Vémola a legendy fotbalu. Klobása, limonáda a šlo se hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtě nechtě musím konstatovat, že Sparta je doslova nešťastná. Vezměte si, vezl mě taxikář. Poznal mě a hned začal o Letenských, jak jsou šílený, marný a já nevím, co ještě. Byl to fanoušek, nicméně strašně zoufalej ze současný situace. Je to vážně smutný, co se v dříve tak úspěšném klubu děje. Lidi si ze Sparty dělaj srandu, prý před každým kolem probíhá losování, kdo nastoupí ve stoperské dvojici.Není divu. My jsme národ recesistů, i v těžkých časech si dovedeme udělat bžundu. Ale je jasný, že obrana je průšvih. Těch individuálních chyb… To vydá na seriál.

Po zápase v Liberci mě překvapila věta trenéra Václava Jílka, že Sparta nemá takovou kvalitu, aby Slovan porazila. Proboha, kde to jsme! Srovnejte si výplatnice obou týmů.

Copak na Letné nekupují kvalitu? Copak kupují šlendrián a ještě si ho draze platí? No, asi teda jo. Dostávají hrozně branek, s takovou obranou se nikdy nikam neposunou.

Ben Chaim kope za juniorku, před sezonou vychvalovaný Kaya sedí na lavici. Šanci dostal v jednom zápase. To jsou takové veletoče, že to člověk nechápe.

Když kritizuju Spartu, nemyslím to zle. Ano, nefandím jí. Srdce mám jinde. Ale tím, v jakým je srabu, ubližuje celému českému fotbalu. Dřív nás táhla,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud