Fotbal dostal kudlu do zad, co má dělat víc? Prymula nesmyslně brzdí kluby | iSport.cz
14. října 2020 • 11:38

Fotbal dostal kudlu do zad, co má dělat víc? Prymula nesmyslně brzdí kluby

Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
iSport podcast: Očistí se FAČR po Berbrově rezignaci? Měl by Malík odstoupit?
Reakce FAČR na korupční skandál: Berbr rezignoval, letí i Chovanec
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ochromili nám sport. Už zase, syčáci! Restrikce se bohužel vzhledem k šíření nákazy čekaly, ovšem fotbal dostal strašně nandáno. Podívejte se, normální občané, říkám jim civilisté, si to trochu zasloužili, jelikož národ byl poněkud neukázněnej. Určitě v tom hraje roli averze vůči Babišovi a všem těm zmatkům, co vláda ze sebe kontinuálně chrlí. Tím to neschvaluji, každý se má chovat zodpovědně, obzvlášť v takové šílené situaci. Ať je premiérem Petr nebo Pavel. Mě strašlivě štve, že vlna opatření s sebou smetla i sport. Je to hrozně nefér, a vůči fotbalu stokrát nefér.Volal mi Petr Rada, že má z testů rozpíchanej čumák a že to trápení bylo k ničemu. Nemůže hrát, dokonce s mužstvem ani trénovat. Sakra, vláda k tomu měla přistoupit s rozumem, s citem. Mít věci vymyšlené, vyprecizovaná nařízení, to se ale nestalo. Ozvaly se snad všechny sporty, hokejisté, četl jsem Ondru Novotného z MMA, to mě zase tak nebolí. Ale fotbal? Ten byl ze všech nejdál.

Všechno měl detailně vymyšlený, testoval, řídil se přísným protokolem, všechno fungovalo. Musím souhlasit s Dušanem Svobodou, což často nedělám. Ptal se, co má fotbal dělat ještě víc. Ať jim to na hygieně nebo ministerstvu zdravotnictví řeknou. Není to spravedlivé, naše milovaná hra dostala kudlu do zad.

Navíc nastává obrovský problém směrem k evropským pohárům, pro český klubový fotbal to může mít nedozírné a sáhodlouhé následky.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
4
Články odjinud


Články odjinud