Po Kometě další série 4:0? Zásluhou Boleslavi (i Liberce) ne… Díky! | iSport.cz
TOP VIDEA
Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poté, co v sobotu večer Kometa slavně popravila hradecký Mountfield i ve čtvrtém zápase a uzavřela čtvrtfinálovou sérii, fanoušek extraligy dostal k dispozici nedělní menu. V prvním mači Třinec znovu přelstil Vítkovice, navýšil na 3:0 a šlo se do Boleslavi, která se po dvou debaklech chystala na to, že snad Tygrům trochu znepříjemní cestu do semifinále. Kdyby ne, celý týden by se téměř nebylo na co dívat…Z tohoto úhlu pohledu není vůbec od věci, že Bruslaři se vypjali a velkého favorita v neděli večer udolali. Přitom právě neděle byla pro hokejovou Mladou Boleslav soudným dnem.

Ta věděla: Buď dnes podnikneme comeback do série, anebo si můžeme vypisovat papíry na dovolenou. Prohrávat s Tygry 0:3 v sérii? To je konečná.

Hořavovi hoši přesně podle instrukcí nasadili tempo, dynamiku, ukázali nefalšovanou chuť předvést, že v play off nejsou jen sparingem pro hrátky ostatních. Šli si nekompromisně i obratně za svým. Vsadili na to, co obvykle předvádí Liberec, jenž drtivou většinu zápasů hraje podle vlastních not, volí přímá a ostrá řešení na obou koncích hřiště. V neděli se tomu tak nedělo.

Sice bylo vidět, že Tygři mohou Bruslaře porazit, ale k základní snaze nepřidali procento navíc, žádnou extra kvalitu. Ale pozor, z tygřího hlediska se vůbec nic neděje. Dál ve čtvrtfinále vede, dál má navrch a vše ve vlastních rukách.

Nedělní facka naopak může Liberci dobře posloužit. Když ji správně uchopí. Což Filip Pešán a jeho realizační tým dokáže celkem hravě. O hráčích nemluvě. Ti si toho byli dost dobře vědomi hned po zápase, mnozí možná už při něm.

Jsem si naprosto jistý, že v pondělí vkročí do boleslavské arény úplně jiní Tygři. Pořád bílí, ale uvnitř řádně rozpálení a nažhavení.

SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud