TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bude to už třetí návrat Milana Baroše do Baníku, navíc poté, kdy byl bývalý reprezentační forvard českému fanouškovi na očích, protože hrál ligu v Mladé Boleslavi, a potom v Liberci. Tenhle návrat, pokud k němu dojde, čemuž nasvědčuje skutečně úplně vše, má ale svůj velký význam. Vzpomeňte si, za jakých okolností Baroš z klubu, jenž ho vychoval, jemuž byl on ochoten věnovat své peníze a hrát v něm pak půl roku zadarmo, odešel. Otevřeně kritizoval, jak to v Baníku v té době fungovalo. Poprávu, o tom žádná. 

Od toho okamžiku byl Baník bez Baroše nejen de iure, ale i de facto. Spojení se jaksi přetrhlo. Loni se zdálo, že se cesty MB27 a Baníku zase propojí. Ale kdoví, jak moc už tehdy Baroš tomu, že Baník bude pod novým majitelem Václavem Brabcem fungovat, věřil. Dal si podmínky, které trenér Vlastimil Petržela nemohl akceptovat, a skončil v Liberci.

Teď tedy vše spěje k návratu číslo tři, který je pro Baník mimořádně důležitý. Bude-li totiž Baroš ochoten vrátit se do Ostravy i za cenu toho, že se znovu vzdálí své rodině, což už udělat nechtěl, bude to od něj směrem k veřejnosti jednoznačný signál: Baník se uzdravil.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze